Návštěvy: 726249
On-Line: 39
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

1. ZÁPAS PO ZIMĚ (PZ) 29. 03. 2014

SK JKP Olešná - ULTRAS Vysočany
2:4 (0:1)

V sobotu na konci března jsme si za pěkného počasí domluvili přátelské utkání s ULTRAS. V tomto zápase jsme představili nové tváře. Jednou z těchto nových a perspektivních tváří je Dominik Říčánek, kterému je teprve 15 let. Další novou starou tváří je zakladatel SK JKP Olešná Martin Ševčík, kterého všichni znají pod přezdívkou Pavouk.

Na výkonu bylo z naší strany znát, že někteří z nás neviděli celou zimu míč. Nedokázali jsme si nahrát. Poločas skončil 0:1.

Ve druhé půlce již padlo více branek, většina ale do naší sítě. Zápas tak skončil 2:4. I přes prohru se tento zápas povedl přesně podle toho, jak jsme potřebovali. Šlo nám hlavně o rozehrání po zimě.

Výkon Dominika Říčánka nám dává do budoucna naději, že bychom mohli mít kvalitního hráče. Martin Ševčík hrál tak, jako by neměl 15 let žádnou přestávku.

Földváry (Pantůček), Čada (Kakáč)

Hráli: Kubas Haresta, Lukin Hrazdíra, Fero Földváry, Martin Ševčík, Zdena Čada, Luboš Kakáč, Jirka Novotný, Michal Kupka, Jura Pantůček, Dominik Říčánek..