Nick:
Návštěvy: 951756
On-Line: 16
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

28. 09. 2013 18. kolo V. ligy
ULTRAS Vysočany - SK JKP Olešná
5:6 (1:3)

V sobotu jsme se v malém počtu rozhodli odehrát další utkání. Jak je v prvním větě uvedeno, bylo nás opravdu málo. Nakonec jsme nastoupili opět v počtu 5 + 1, jenže z toho Luboš Kakáč a David Kučera měli v nohách dva dopolední zápasy ve Futsale za Staroblansko. Naštěstí však domácí neměli nikoho na střídání, takže na počet hráčů to bylo vyrovnané.

My jsme začali výborně. Těsně po začátku utkání se po nahrávce Jirky Novotného rozhodl z velké dálky střílet Michal Feilhauer a nádhernou střelou od tyče po víko překvapil nás všechny – 0:1. Za několik okamžiků si to oba prohodili, Michal Feilhauer prodloužil vysoký míč Jirkovi Novotnému a ten se krásně trefil – 0:2. Luboš Kakáč přihrál Michalovi Feilhauerovi, ten mu sklepl zpět, Luboš Kakáč posunul míč vlevo, kde se do míče opřel nabíhající David Kučera a gólman neměl šanci – 0:3. Hra byla vyrovnaná, domácí více běhali. Domácí hráč šel od půlky sám na Kubasa Haresty, snížil na 1:3. My jsme měli ještě další šance. Poločas tak skončil 1:3.

Začátek druhé půle jsme zaspali, domácí tak během chvíle dokázali vyrovnat na 3:3. Pak šli domácí ULTRAS dokonce do vedení 4:3, Kubasovi Harestovi vypadla střela z rukou, dobíhající hráč v klidu míč uklidil. Na 4:4 vyrovnával po pěkně samostatné akci Fery Földvaryho z levé strany, střílející Luboš Kakáč. Soupeř šel ale opět do vedení 5:4, kdy Kubasovi Harestovi prošla střela z levé strany po brankové čáře do sítě. Už to vypadalo, že odjedeme s prázdnou, ale proti byla dvojice Jura Novotný a Michal Feilhauer. Jura Novotný přihrával, Michal Feilhauer zakončoval a bylo to 5:5. A úplně na konci předvedli pěknou akci Michal Feilhauer s Lubošem Kakáčem, kteří se pomocí hry na jeden dotek dostali až k bráně a Luboš Kakáč se nemýlil - 5:6. Do konce zápasu jsme už výhru udrželi a získali tak velmi cenné a vydřené 3 body.

V tomto zápase zahráli dobře všichni, Jura Novotný neúnavně tvořil hru, Kubas Haresta i přes jeho dvě chyby zabánil spoustě dalších branek. Výborně se předvedl Michal Feilhauer, který 2 branky vstřelil a na 2 nahrál.

  Celý tým předvedl výkon na hranici svých možností:-)

 Feilhauer (Novotný), Novotný (Feilhauer), Kučera (Kakáč), Kakáč (Földvary), Feilhauer (Novotný), Kakáč (Feilhauer)

Hráli: Kubas Haresta, Luboš Kakáč, David Kučera, Jirka Novotný, Fero Földvary a Michal Feilhauer.

04. 05. 2014   kAkIn