Návštěvy: 716814
On-Line: 37
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

25.08. 2012 17. kolo V. ligy
ULTRAS Vysočany - SK JKP Olešná
4:1 (1:0)

V sobotu jsme odehráli další utkání, teď nás hostil tým ULTRAS ve Vysočanech. Z důvodů pracovního vytížení se nás sešlo pouze sedm. Hned na začátku naše hra byla pěkně zmatená. Nebyli jsme schopni si nahrát, udělat kličky, tahali jsme to až do brány, ale nevystřelili. Šance byly na obou stranách. Dlouho gól nepadl. My jsme štěstí neměli, soupeř ano. Gól padl, když soupeř centroval už za půlkou na hlavu útočníka, a ten hlavičkoval do brány. Kuba se po míči sápal, leč ten mu vyskočil do brány. Poločas skončil 1:0.

Ve druhé půlce jsme začali hrozně, během deseti minut nám dal soupeř další tři góly, takže jsme prohrávali 4:0. Druhý gól padl taky „z půlky“, přímá střela krásně do rohu, třetí gól z malého vápna a čtvrtý po pěkné akci.

Pak jsme konečně začali hrát více my, tlačili jsme je, ale prostě jsme nebyli schopní nic dát, nebo naše krásné střely zlikvidoval jejich šikovný hráč. Zdenkovi Čadovi šanci chytil brankář mezi nohama, zasekla se mu mezi lýtka. Míra Chemčuk, Mára Šimeček, Jirka Nova, ti také útočili na bránu, Jirka Pantůček přeběhl hřiště, ale ta koncovka – přestřelil. Předvedli jsme akce, u nich to vypadalo, že děláme parádičky pro diváky. Dali jsme si asi deset nahrávek před bránou ve stylu „dávání si přednost“, ale žádná střela. Pak se konečně jedna jediná povedla – po akci, kdy Míra Chemčuk nahrával Zdenkovi Čadovi, Zdena přiklepl patičkou Jirkovi Pantůčkovi, ten to nahrál ještě před bránou Jirkovi Novotnému, a Jura už konečně dal - 4:1. Soupeř polevil, tak z toho koukaly pěkné šance, ale my nic bohužel nedali.

Po slibném začátku podzimní soutěže jsme si to dvěma po sobě jdoucími zápasy pokazili. Teď je na nás, abychom tyto dvě prohry napravili.

Novotný (Pantůček).

V tomto zápase musíme zvolit Míry Chemčuka.

Zápas odehráli tito hráči: Kubas Haresta, Míra Chemčuk, Jura Novotný, Mára Šimeček, Jirka Pantůček, Zdena Čada, Michal Kupka.