Nick:
Návštěvy: 1073117
On-Line: 18
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

22. 4. 2012 4. kolo V. ligy
SK JKP Olešná - ULTRAS Vysočany
4:3 (3:2)


 V neděli 22. 4. 2012 se uskutečnilo další utkání V. ligy. Tento den jsme změřili svoje síly s týmem z Vysočan s pracovním názvem ULTRAS. Po zahájení utkání jsme mírně převzali taktovku, Zdena Čada se dvakrát pokusil ohrozit bránu soupeře. Jeho střely v síti neskončily. Na druhé straně zahrozil soupeř, jeho střela se odrazila od tyče, tak tak, že se míč nevrátil zpět do brány. Naštěstí pro nás si míč našel Jirku Svobodu, který jej poslal do bezpečí. Za okamžik předvedl svoje střelecké kvality Fero Földvary, ten vyslal svoji "Ferovku", míč však v síti nekončil. Fero byl ale při chuti, na půlce si sklepl míč, běžel s ním přímo na bránu, kde ho krásně nasměroval do sítě - 1:0. Netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno. Míra Stloukal ztratil míč, borec z ULTRAS z velké vzdálenosti vystřelil, míč zapadl do brány - 1:1.


 Fero Földvary rozehrál z autu míč na Zdeny Čady, ten jej usměrnil za záda gólmana a bylo to 2:1. Pak jsme mohli spatřit nádhernou akci, kterou rozehrál Zdena Čada na Jirky Pantůčka, ten však před bránou soupeře zakopnul o drn a upadl. V hlavní úloze byl opět Fero Földvary, který předvedl neuvěřitelnou akci, kdy si pohrál s několika hráči ULTRAS, pak přihrál před bránu Michalovi Feilhauerovi, ten v klídku zavěsil - 3:1. David Mikač ideálně vybídl k zakončení Jirky Pantůčka, který šel sám na brankáře, ale jeho střela skončila vysoko nad bránu. Luboš Kakáč nabídl geniální přihrávku před branku Zdenovi Čadovi, ten se musel ještě otočit, brankář mu míč vzal. Na druhé straně byl faul, soupeř rozehrál, střela, od Zdeny Čady míč doputoval až do naší sítě - 3:2. Michal Feilhauer měl šanci, nedal. Na druhé straně Kubas Haresta vyrazil jasnou tutovku. Poločas skončil 3:2.


 Ve druhé půlce jsme nečekali dlouho na gól, k naší smůle jej vstřelil soupeř. Zdena Čada si nechal upláchnout borca, ten běžel na bránu, dostal přihrávku a zakončil - 3:3. Zdena Čada svoji chybu za pár okamžiků napravil, rozehrál skvělou akci, pěkně rozehrál na Michala Feilhauera, ten okamžitě na Davida Mikače, David střílí branku - 4:3. Pak se opět ukázal Jirka Pantůček, asi třikrát se dostal do zakončení, branka z toho nebyla. Na druhé straně vyrážel Kubas Haresta střelu, míč se dostal k hráči soupeře, míč z jeho kopačky letěl mimo bránu. Zápas skončil 4:3.

V tomto zápase se nám opět nedařilo střelecky. Máme spoustu šancí, neproměníme je a pak se strachujeme o výsledek.

 Földvary, Čada (Földvary), Feilhauer (Földvary), Mikač(Feilhauer).

  V tomto zápase byl jednoznačně nejlepší Fero Földvary, který byl skoro u všech našich branek.

Zápas odehráli tito hráči: Haresta Jakub, Földvary Fero, Svoboda Jirka, Kakáč Luboš, Čada Zdeněk, Pantůček Jirka(C), Feilhauer Michal, Mikač David a Stloukal Míra.

15. 5. 2012   kAkIn