Nick:
Návštěvy: 1021560
On-Line: 27
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

23. 9. 2007 18. kolo ligy
SK JKP Olešná - Torpéda Vážany 3:4

Dnes k nám zavítal tým z Vážan, byli to většinou mladí, běhaví a hlavně vysocí borci.


 Začali jsme zápas neslavně, a to chybou Zdeňka Čady, který v obraně zdvojil útočníka a nechal svého hráče volného, který situaci využil a poslal míč po zemi do brány vedle Pavla. Od této chvíle náš tým hrál aktivněji a vyústěním byl gól z třetí dorážky Ivoše Kopeckého. Do hry se zapojil i Míra s Chemálem, kteří přijeli opět později.

 Naši borci v plné síle se pouštěli do různých akcí. Proměněná akce byla od Pantůčka, který nahrával Čadovi a ten zase zpátky Pantůčkovi, který střelil po zemi k pravé tyčce do brány. První půlka 2:1 pro nás. Začátek druhé půlky jsme doslova zaspali, hosté dvěma góly po sobě otočili zápas ve svůj prospěch. Nejdříve proměnili dorážku šťastnou střelou a potom si hráč Vážan dobře poslal míč do protipohybu Romanovi a

 bodlem zakončil do vzdálenějšího vinglu. Soupeř nás tlačil, byl aktivnější, nedařilo se nám ve předu podržet míč. Roman Jurik si na půlce perfektně narazil s Pantůčkem, pokryl si balón a před bránou nahrál čekajícímu Danovi, který nemohl minout prázdnou bránu. Tahle akce byla ojedinělá, jinak se nám moc nedařilo, byli jsme opět nervózní a křičeli na sebe. Hosté dali zaslouženě ze svého tlaku gól z rohu hlavičkou.

Jako hráč zápasu byl mnou zvolen Roman Jurik, který dokázal pokrýt jednoho z jejich nejlepších hráčů, který zůstával pořád vepředu a snažil se rozdávat balóny, což mu Roman úspěšně kazil.

*** Z hlasů ostatních je patrné, že zápas docela vyšel Feilhauerovi a i přes první zaviněný gól Zdenovi. To je reakce lidu na nejlepšího hráče zápasu. ****(pozn. kAkIn)

Zápas jsme odehráli v této sestavě: Kotlán Pavel, Jurik Roman, Čada Zdeněk, Kopecký Ivoš, Pantůček Jiří, Földvary Alfréd, Feilhauer Michal, Klimeš Daniel, Stloukal Miroslav a Chemčuk Miroslav. 

23. 9. 2007  aLčA a zDeNeK