Nick:
Návštěvy: 1021578
On-Line: 27
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

25. 10. 2009 21. kolo 3. ligy
   SK JKP OlešnáTorpéda Vážany    
2:4 (1:2)

S týmem Torpéda Vážany se nám dobře hraje, častěji vyhráváme a hlavně díky jejich neustálému slavení před zápasem. I na dnešní zápas přijeli v lehce podnapilém stavu, se smyslem pro humor, jako by nás chtěli nechat vyhrát, když viděli, že se blížíme do 4. ligy.

Jenže to bychom nemohli být leví, jak šavle. Hned na začátku utkání jsme začali útočit, Pantůček šel sám na bránu, ale míč střelil do brankáře. Pak další střely od ostatních hráčů šly taky, buď vedle, nebo do brankáře. Za to soupeř z minima šancí vstřelil první gól. Naši hoši vzápětí vyrovnali, to když David Mikač po nahrávce Kakáče poslal pěknou střelu do brány. Do konce půlky jsme sice opilce z Vážan tlačili, ale nejspíš kvůli alkoholovým výparům z jejich úst náš míč měnil směr a nedopravil se do brány. Za to se potvrdilo pořekadlo "na každýho blbce štěstí sedá" a Vážany se dostaly do vedení svým druhým gólem. Tím nechceme řici, že střelec branky je blbec, ale k míči se dostal jako slepý k houslím.

Naše tragické výkony pokračovaly i v druhé půlce. Někdy jsme si dokázali vytvořit šance nahrávkami přes celé hřiště, ale opět zakončení bylo mizerné. Anebo měl podnapilý brankář tak dobrý postřeh? Konečně přišla vyrovnávací akce Pantůčka, který posunul míč na Feilhauera, který byl vyběhlý na soupeřově půlce a vystřelil konečně už do brány, i když míč mohl vypadnout, jelikož ten šel nejprve do levé tyčky, pak se odrazil na pravou tyčku a teprve na potřetí zapadl dovnitř. Nicméně jsme se neradovali dlouho, ihned po rozehrávce vyrovnávacího gólu, udělali protihráči rychlou akci a skórovali na 2:3.

Po tomto začala akční běhavá hra na obou stranách. Naši se při ztrátě balónu nevraceli, tak docházelo k přečíslení, ze kterého jen naštěstí nic nepadlo. Poslední gól zápasu dali hosté, když se vhazoval aut z půlky. Míč hlavičkoval vysoký protihráč u naší brány, přeskočil tak našeho brankáře. Na konci bylo vidět akci na jeden dotek čtyř našich hráčů, zakončení šlo ale opět brankářovi do náruče. Skóre jsme již nestáhli. Tragédie, tento zápas jsme měli vyhrát.

  Mikač (Kakáč), Feilhauer (Pantůček)

  Feilhauer Michal - neustále běhal, tvořil, nabízel se.

Zápas odehráli tito hráči: David Mikač, Luboš Kakáč, Zdeněk Čada, Feilhauer, Alfréd Földvary, Jiří Pantůček, Míra Stloukal, Dan Klimeš.

28. 10. 2009   A.N.D.Y.