Nick:
Návštěvy: 951453
On-Line: 18
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

28. 9. 2008 20. kolo 3. ligy

SK JKP Olešná - Torpéda Vážany 5:0 (1:0) - nejhumornější zápas!!!

Dnešní zápas byl ukázkou, že tragedie a komedie nemají daleko od sebe. Kluků z Vážan přijelo pouze 5 a postavili se proti nám v oslabení. Jejich taktika byla hlavně nás ubránit a většinu zápasu strávili na své polovině před bránou. Na tuto taktiku by platila rychlá kombinace, ale to očividně neumíme. Sice jsme hned na začátku otevřeli skóre Ivošem Kopeckým, ale pak se nám dlouho nedařilo dát další gól a celkem jsme se trápili. Hlavní příčinou bylo, že nedokážeme pořádně vystřelit na bránu i když máme celkem čas a balón na noze. Většina střel šla mimo. A dále někteří hráči nedokážou pochopit, že když hrajme v přesile, tak není třeba nakopávat balón na obsazené hráče přes celé hřiště. První půlka skončila 1:0.

Druhý gól se nám podařilo dát až dlouho po začátku druhé půle. Chvíli poté oprávněně vyloučil rozhodčí (Pantůček Jirka) jednoho hráče Vážan za nedovolený zákrok, kdy Honza mohl jít úplně sám na bránu, ale soupeř jej za ruku stáhl. Možná ale šla červená karta odpustit vzhledem k tomu, že Vážany hráli celý zápas férově a v oslabení (názor autora i mnoha diváků). Jediná akce, co stojí za zmínku ve druhé půlce, byla Mirka Stloukala kolize s rohovým praporkem, kdy většina přítomných se popadala za břicho a hra musela být na chvíli přerušena.

Každopádně je třeba pochválit Vážany za jejich bojovnost a sportovní přístup. Během zápasu si dokázali i vytvořit několik šancí, které k jejich smůle končili na dobře chytajícím Pavlovi Kotlánovi.

Zápas odehráli tito hráči: Zdenek Čada, Miroslav Stloukal, Pavel Kotlán, Lukáš Hrazdíra, Kopecký Ivoš, Földvary Alfréd a Daniel Klimeš.

  Kopecký, Mokrý (Kopecký), Mokrý (Kopecký), Klimeš (Stloukal), Čada (Földvary)

 Kotlán Pavel a José (Vážany)

30. 9. 2008   Alča a Zdeněk