Návštěvy: 819318
On-Line: 42
Poslední zápas: 4. kolo III. VM-IZOLACE ligy SK JKP OLEŠNÁ - BC-Červánky Rájec 5:0 (1:0) Průběžné pořadí:2. místo, skóre 14:7, 9 bodů

14. 6. 2008 9. kolo 3. ligy
   Torpéda Vážany - JKP Olešná
3:4 (0:2)

V devátém kole soutěže jsme zavítali na travnaté hřiště do VÁŽAN.

Po příjezdu na nás čekal pěkný terén a "nažhavený" soupeř. K utkání jsme nastoupili v dosti kombinované sestavě. Vinou zranění a pracovní vytíženosti nemohli nastoupit (Kakáč, Mikač, Klimeš, Chemčuk, Novotný). Nejvíce "nažhaven" byl domácí brankář. Proti jeho nasazení do utkání jsme nechtěli protestovat, ale jeho indispozice jsme chtěli využít. To se nám od začátku utkání dařilo, když jsme v 10. minutě vedli 2 : 0 po střelách J. Pantůčka. Na druhou branku mu nahrál Z. Čada. I přes vedení to herně nebylo ono, hlavně bránění soupeře nám dělalo obrovské problémy. Se štěstím jsme ale vedení 2:0 do konce poločasu udrželi.

Na začátku druhého poločasu jsme po přihrávce Z. Čady a obětavosti I. Kopeckého zvýšili na 3:0. Přibližně v polovině druhé půle jsme ovšem předvedli kolaps alá ČESKÁ REPREZENTACE. Nejprve domácí snížili na 1:3. Po minutě to bylo již 2:3. Během dalších pěti minut už bylo vyrovnáno. V dalších deseti minutách jsme nebyli schopni rozehrát souvislejší akci a byli jsme pod neustálým tlakem. Domácí však další branku nepřidali a ke konci utkání jsme se z tlaku domácích přeci jen vymanili. V poslední pětiminutovce jsme ještě několikrát zaútočili a nakonec se na nás štěstí přeci jen usmálo. Asi dvě minuty před koncem nejprve J. Pantůček zatřásl břevnem,

aby o minutu později po krásné nahrávce M. Stloukala dal naši čtvrtou a vítěznou branku tentýž hráč. Radost ze tří bodů po utkání samozřejmě byla, ovšem kazí ji předvedená hra v určitých fázích utkání a i to, že domácí hráli prakticky celé utkání bez brankáře!!!

Nejlepšího hráče jsme zvolit nemohli..

Pantůček J., Pantůček J. (Čada), Kopecký I. (Čada), Pantůček J. (Stloukal)

Zápas odehráli tito hráči:Kotlán Pavel, Pantůček Jiří, Čada Zdeněk, Hrazdíra Lukáš, Jurik Roman, Földvary Alfréd, Kopecký Ivoš a Stloukal Míra.