Nick:
Návštěvy: 951943
On-Line: 10
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

9. 9. 2007 16. kolo
Olešná - Panthers Vanovice 4:1

Do domácího zápasu s Vanovicemi jsme vstoupili opět dost nešťastně. První dotyk soupeře s míčem se proměnil v centr na jediného hráče Vanovic,

 

 který stál na rohu vápna, kdy letící míč hlavou jen lehce pozvedl a ten skončil na druhé straně brány než stál Pavel Kotlán. Tahle branka nás docela zaskočila, soupeř naopak povzbuzen, chtěl jednobrankový náskok zvýšit. Iniciativu jsme převzali my, začali jsme více běhat a k vidění byly docela hezké akce na jeden či dva doteky. U soupeře hrozil pouze jeden hráč, který byl schopen projít přes všechny hráče, když jeho klička byla stále jedna a ta samá. Pokoušeli jsme se o střely ze střední vzdálenosti, ale buď skončily na tyči, těsně vedle nebo je gólman vyrazil. První půlka skončila výsledkem 0:1 a my jsme si o přestávce jasně dali za úkol hrát po zemi, nahrávat a pokusit se trefit bránu. Leč začátek vypadal opět jinak, kdy hned první dva míče letěli vrchem na nikoho.

 Ale nás to nerozhodilo, měli jsme jasnou převahu a naše aktivita se nám vyplatila. Ve skrumáži před brankářem hostí pěkně Feilhauer posunul míč Romanovi Jurikovi a ten na dlouhou nohu a špičkou kopačky míč usměrnil vedle padajícího brankáře. Neuběhlo moc času a po krásné akci nahrával Novotný míč ve vápně a Pantůček do protipohybu brankáře mířil přímo do rožku. O chvíli později výhozem nahrál na naší polovině Pavel Kotlán balón na Földváryho a ten těsně za půlkou krásnou střelou k pravé tyči dostal náš tým do dvoubrankového vedení. To už jsme byli na hřišti jasným pánem a těsně před koncem byla k vidění nejhezčí akce utkání po ose Čada, Pantůček, Novotný a posledně jmenovaný upravil na konečných 4:1 pro nás. V zápase jsme měli mnoho pěkných střel, které ovšem skončily vždy v rukou brankáře nebo vedle či na tyči. Jako hráč zápasu byl mnou zvolen Feilhauer, který celý zápas makal a odehrál jej v pohodě.

Zápas jsme odehráli v této sestavě: Kotlán Pavel, Hrazdíra Lukin, Čada Zdena, Novotný Jura, Jurik Roman, Földvary Alfred, Pantůček Jiří, Kakáč Luboš a Feilhauer Michal.

9. 9. 2007   kAkIn