Nick:
Návštěvy: 1073129
On-Line: 17
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

02. 09. 2018 15. kolo IV. PÍRO DSO ligy
SK JKP Olešná – Panthers Vanovice
2:0 (1:0)

K dalšímu utkání IV. ligy k nám na beztravnatou trávu do Šebrova v neděli ráno dorazil tým Panthers Vanovice. Před zápasem celou noc pršelo, stejně tak i předešlý den. Hřiště bylo sice skoro bez trávy, ale o to víc podmáčené a měkké. Tomuto týmu jsme měli co vracet, na jejich hřišti jsme prohráli 0:3, když jsme nebyli schopni vstřelit branku ani z vyložených šancí, a že jich bylo.

Jakmile zápas začal, dostal se míč k Davidovi Kučerovi, který náramně prošel skoro celé hřiště, dokázal i vystřelit, ale míč byl tečován na roh. Na druhé straně byla k vidění pěkná střela, Kubas Haresta musel vytasit skvělý zákrok. Pak se hrálo od vápna k vápnu, my jsme byli lepší, měli jsme zase nějaké šance, ale tyto jsme neproměňovali. Ale zase bylo dobře, že se do těch šancí dokážeme dostat. Měli jsme výhodu rohového kopu z levé strany. K rozehrání se postavil Jura Novotný, který míč přihrál zpět hluboko před vápno hostí, kde však šikovně naběhl Vašek Rech a z první rozvlnil síť – 1:0. Vašek Rech pak hledal Zbyně Štěpánka, od něj šel míč těsně vedle. Vašek Rech za půlkou střílí, byla to rána jako prase, ale nakonec tečovaná nad bránu. David Kučera se postavil k přímáku, vytáhl super ránu, tato nakonec neprošla. Poslední slovo v poločase měl soupeř, dostal se do zakončení, ale skóre se neměnilo. Poločas tak skončil naší výhrou 1:0.

Druhá půlka byla odrazem první. My jsme byli lepší, ale soupeř byl kvalitní. Byli tam hráči, kteří lítali, měli míč na noze. My jsme pak předvedli skvělou akci, začalo to u Jury Novotného, ten přihrál Davidovi Kučerovi, který našel před bránou Zbyně Štěpánka, ten si v klidu připravil míč a umístěnou střelou k pravé tyči zvyšuje na 2:0. Hosté střílí, Kubas Haresta opět předvedl skvělý zákrok a míč vyráží. Fero Földvary jako mladík zasprintoval s míčem po levé straně, míč naservíroval před bránu Márovi Šimečkovi, ten ovšem trestuhodně mířil vedle. Na druhé straně se hosté dostali ke střele, trefili však tyč. Na druhé straně Zdena Čada po výborné akci orazítkoval tyč. A hosté opět vyprodukovali tvrdou střelu, Kubas Haresta je vychytal. Zbyňa Štěpánek střílí, gólman Vanovic vyráží, odražení míč se dostal k Alešovi Halvovi, jeho dělovka končí na u gólmana, který ji vyráží. Poslední akce byla opět u naší brány, Míč prošel neuvěřitelně okolo brány, naštěstí tam nebyl nikdo, kdo by míč usměrnil do opuštěné brány. Jelikož jsme se již branky nedočkali, vítězíme 2:0.

 Rech Václav (Novotný Jiří), Štěpánek Zbyňa (Kučera David).

Hráči: Haresta Kubas – Földvary Alfréd starší, Kučera David, Čada Zdeněk, Rech Václav – Halva Aleš, Novotný Jiří, Štěpánek Zbyňa, Šimeček Mára.

Rozhodčí:Kakáč Luboš

Zápas Vám přinesl:

fix

13. 03. 2019   kAkIn