Nick:
Návštěvy: 960803
On-Line: 16
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

05. 05. 2018 4. kolo IV. PÍRO DSO ligy"
Panthers Vanovice - SK JKP Olešná
3:0 (1:0)

K dalšímu utkání IV. Ligy jsme v sobotu zavítali na písek do Vanovic. Hřiště bylo od podhledu srovnané, oproti loňskému roku vypadalo trochu lépe. Na zápas s námi nakonec neodcestoval na poslední chvíli omluvený Aleš Halva a v pátek zranivší se Vašek Rech. Do zápasu tedy musel naskočit i Luboš Kakáč, abychom měli 8 hráčů do pole. Hřiště ve Vanovicích je velké, proto je lepší mít více hráčů. Domácím se zatím v soutěži nedaří.

Hned ze začátku se domácí dostali do zakončení, Kubas Haresta musel nadvakrát zasahovat. Úspěšně. Zato neúspěšný útok byl od Zbyně Štěpánka, který šel od půlky sám na gólmana, obránce mu drsně šlapal na paty, Zbyňa vystřelil, domácí brankář vyrazil. Házeli jsme dlouhý aut, Mára Šimeček hlavou mohl do odkryté brány, jelikož byl domácí gólman již překonán, ale míč šel těsně vedle. Házeli jsme další aut, obrana Vanovic míč odvrátila, po naší chybě v obraně domácí vystřelili, míč skončil v síti – 1:0. My se dál snažíme o vstřelení branky, máme více ze hry, soupeře tlačíme. Máme ale problémy s terénem a hlavně se zakončením. Do jasné šance se postupně dostali Fero Földváry, Hynek Jarůšek, obě střely šly nad bránu soupeře. Kopali jsme roh, Zdena Čada zakončoval, po něm Zbyňa Štěpánek, domácím gólman vyrazil obě střely, ani nevěděl jak. Hynek Jarůšek pak pálil opět Pánu Bohu do oken. Vytvořili jsme si spoustu šancí, ale nejsme schopní vstřelit branku, buď jdou míč mimo zařízení, nebo trefujeme brankáře. Obránce domácích zahrál jednoznačně ve vápně rukou, domácí rozhodčí penaltu nefouká. Rozhodčí ruku neviděl, je pravda, že ruka byla z druhé strany, než stál rozhodčí. Poločas tak skončil 1:0.

Ve druhé půlce se obraz hry nezměnil, my jsme hráli, ale nebyli jsme schopní úspěšného zakončení. Jura Novotný dával na Zbyně Štěpánka, ten mířil k tyči, ale gólman opět nechtěně vyráží na roh. Několik našich šancí opět skončilo neúspěchem. Zbyňa Štěpánek se dere do vápna, tam do něj tvrdě zajel domácí gólman, aniž by však hrál míč, píšťalka rozhodčího zůstala němá. Bušíme do soupeře, je to jednoznačná záležitost. Díky tomu se domácí dostali do rychlého brejku, domácí hráč šel sám na Kubasa Haresty, a ten, i když dělal, co mohl, byl překonán – 2:0. Domácí ještě jednou zahrozili, ale Kubas Haresta nadvakrát výtečně zakročil, tímto lapil jasný gól. Jelikož my jsme vsadili všechno na ofenzívu, domácí se dostávají do rychlých protiútoků. Takže my hrajeme, soupeř střílí branky. Opět protiútok, jednoduchá akce a je to 3:0. Tlačíme se dopředu, ale dotlačit nemůžeme. Fero Földvary pálí z velké dálky, míč šel těsně vedle tyče. A protože již branka nepadla, zápas skončil 3:0 pro domácí.

Tento zápas byl pro nás velmi nešťastný. Prostě se nedařilo. I kdybychom hráli další dva dny, branku prostě nevstřelíme. Byl to pro nás den blbec, ale i takové zápasy se vidí. Rozhodčí nám sice nepískl dvě jasné penalty, ale jinak zvládl zápas v pohodě, na penalty se vymlouvat nemůžeme. Kdybychom proměnili jen 50% z našich šancí, v klidu bychom brali 3 body. Stejně bychom ty penalty neproměnili O=)

V tomto utkání hráli všichni hráči dobře, akorát nám chybělo štěstíčko v zakončení, s blížícím se koncem to již byla křeč. Musíme tento zápas hodit za hlavu, další utkání nás čeká v neděli na domácím hřišti s TJ Šerkovice. Kdyby na zápase byl Aleš Halva a Vašek Rech, tito by určitě nějakou šanci proměnili. Ale na „kdyby“ se nehraje. Vzhůru do dalších kol. Musíme jít tomu štěstíčku naproti. A musíme tam dát i to srdíčko=O)

Hráči: Haresta Kubas - Földvary Fero, Jarůšek Hynek, Kučera David, Čada Zdeněk – Luboš Kakáč, Novotný Jiří, Štěpánek Zbyňa a Šimeček Marek.

Zápas Vám přinesl:

fix

11. 05. 2018   kAkIn