Nick:
Návštěvy: 952791
On-Line: 14
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

15. 09. 2017 17. kolo V. ligy
Panthers Vanovice - SK JKP Olešná
0:4 (0:2)

K dalšímu utkání jsme zajeli již v pátek v podvečer na oraniště do Vanovic, kde jsme se utkali s místními Panthers. Nakonec byla dobrá sestava, ze které ale před zápasem vypadl Vašek Rech a pak ještě Zdena Vach. To byla citelná ztráta, jelikož s oběma se počítalo jako s důležitými hráči. Do pole pak musel nastoupit opět po delší době Luboš Kakáč. Od začátku jsme hráli svoji hru. Domácí ale byli mladí kluci, kteří byli rychlí, běhaví. Hřiště ve Vanovicích je extrémně velké. Jeden hráč domácích s číslem 11 byla ale na přes hubu, do soubojů chodil často nevybíravě, vypadal jako by byl po fetem. Rozhodčí ale jeho počínání nijak nehodnotil. Jura Novotný zkusil střelu, ta šla vedle. Hynek Jarůšek našel Tomáše Vacha, ten si udělal šikovně hráče a zavěsil - 0:1. Zbyňa Štěpánek vystřelil, střela šla mimo zařízení. Luboš Kakáč se uvolnil po pravé lajně, zde ho však fauloval domácí hráč. K míči se postavil Mára Šimeček, rozehrávkou našel Tomáše Vacha, ten se uvolnil a zavěsil do šibenice – 2:0. My jsme měli další šance, na druhé straně výborně fungovala obrana, která hrála v poklidu. Poločas skončil 0:2.

Na začátku druhé půle jsme se hodně vytáhli, míč se odrazil k útočníkovi, bylo přečíslení 2 na Dana Čermáka. Dan Čermák vyběhl po hráči, ten však nahrál druhému, který měl prázdnou bránu. Kde se vzal, tu se vzal, doběhl Mára Šimeček a opravdu za 5 vteřin 12 stihl do střelu vsunout nohu, čímž míč vyrazil a zachránil tak před inkasováním. Tato šance byla ale stoprocentní. Hynek Jarůšek rozehrál rohový kop, míč se k němu vrátil, on ho prodloužil na druhou stranu na Tomáše Vacha, ten v klidu zvyšuje na 0:3. Tomáš Vach přihrává na Máry Šimečka, ten mu to vrátil do vápna, kde již na Tomáše Vacha zívala prázdná brána, bylo to již 0:4. Domácí hráči nemohli výsledek vydýchat, opět se několikrát předvedla 11, která zajela loktem natvrdo do Tomáše Vacha, aniž by se zmocnil míče, Tomáš v klidu mířil s míčem sám na gólmana. Rozhodčí neuvěřitelně odpískal nedovolený zákrok na domácího hráče. Na druhé straně pak nejprve jiný hráč zajel ve vápně do Davida Kučery, který čistě odzbrojil útočníka, tento jej pak zbytečně podržel za rukáv levé ruky. Ještě že máme kvalitní dresy. Tentýž hráč pak tvrdě zajel do našeho brankáře, který musel vyběhnout a odehrát míč. Domácí hráč do něj opět zajel loktem, ozhodčímu se zákrok nezdál jako nedovolený. Rozhodčí zápas totálně nezvládl, když jsme měli mít výhodu, vždy odpískal faul. Takto nám nedopřál nejméně v pěti případech jasnou výhodu při přečíslení. Z Vanovic však vezeme důležitou výhru.

  Velmi dobrý výkon celého mužstva, ocenit musíme ale Tomáše Vacha a jeho produktivitu.

 Vach T. (Jarůšek), Vach T. (Šimeček), Vach T. (Jarůšek), Vach T. (Šimeček).

Hráči: Dan Čermák – Fero Földvary, David Kučera, Hynek Jarůšek, Mára Šimeček – Jura Novotný, Zbyněk Štěpánek, Luboš Kakáč a Tomáš Vach.

17. 09. 2017   kAkIn