Nick:
Návštěvy: 951974
On-Line: 25
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

21. 09. 2014 17. kolo V. ligy
SK JKP Olešná – Panthers Vanovice
5:2 (2:1)

Další domácí zápas nás čekal v neděli ráno, zavítali k nám Panthers Vanovice. Soupeř nás žádal o přeložení na všední den, ale to bychom se nesešli, nechali jsme tedy nalosovaný termín. Soupeř přijel bez hráčů na střídání. Mára Šimeček už v 1. minutě našel autovým hodem hlavu Jury Novotného, který míč poslal lehce na bránu, gólman míč podcenil, ten se došoural do sítě – 1:0. Pěkná akce, Luboš Kakáč patou míč posunul zpět na nabíhajícího Davida Kučery, který střílel, míč tečoval ještě Zdena Čada, míč skončil v pravém horním rohu – 2:0. Jura Pantůček se dostal dvakrát do zakončení, nedal. Soupeř měl jednu akci, střela z rohového kopu, míč prošel do brány – 2:1. Tak skončil i poločas.

Na začátku druhé půle vhazoval míč Jura Novotný, před bránou tečoval Zdena Čada a vedli jsme 3:1. Na druhé straně rozhodčí Pantůček odpískal za hraní rukou penaltu, soupeř ji proměnil – 3:2. Od té doby se nám moc nedařilo, byli jsme nervózní. Luboš Kakáč nahrál Davidovi Kučerovi, ten v klídku uklidil míč do brány – 4:2. David Kučera proběhl hřiště, našel Luboše Kakáče, který vybídl Zdeny Čady ke skórování, Zdena dokončením hattricku zvýšil na 5:2. Do konce zápasu už branka nepadla, takže i přes mírnou nervozitu a zdramatizování jsme došli za vítězstvím 5:2 a získali další 3 body.

 Branky: Novotný (Šimeček), Čada (Kučera), Čada (Novotný), Kučera (Kakáč), Čada (Kakáč).

  Velmi dobrý zápas odehrál Zdena Čada, který se postaral o hattrick, sekundoval mu David Kučera.

Hráli: Kubas Haresta, Zdena Čada, Alfréd Földvary, Jiří Novotný, Luboš Kakáč, David Kučera, Mára Šimeček, Míra Stloukal.

Hráli: Kubas Haresta, Zdena Čada, Alfréd Földvary, David Kučera, Mára Šimeček, Jiří Novotný, Luboš Kakáč, Petr Kvasnovský, Míra Chemčuk.

30. 09. 2014   kAkIn