Návštěvy: 716250
On-Line: 68
Poslední zápas: 20. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - FC Sebranice 2002 (1. tým V. ligy) 4:0 Příští zápas: 21. kolo V. ligy  Sharks Štěchov - SK JKP OLEŠNÁ  Dne 14. 10. 2017 Sobota v 16:00 hod.   SRAZ V 15:00 hod.

24. 05. 2014 6. kolo V. ligy
PANTHERS Vanovice - SK JKP Olešná
6:2 (4:1)

Na další zápas jsme jeli na hřiště do Vanovic, horko těžko jsme dávali tým dohromady, nakonec musel jet i Milan Musil, který se postavil do pole. Někteří hráči šli do zápasu již se dvěma zápasy z futsalu v nohách.

Soupeř se dostavil v počtu jak na velkou kopanou, samí mladí a běhaví kluci, fotbalisti. U nás jaksi nikdo nechtěl běhat, takže jediní dva, co se snažili běhat, byli Jura Novotný a Luboš Kakáč. Hráči Panthers běhali, ale do první šance jsme se dostali my, když Luboš Kakáč připravil šanci Jurovi Novotnému, ten ale špatně zpracoval. Soupeř okamžitě zaútočil, během jedné akce vyslal na Kubase Haresty v bráně 4 střely, Kubas Haresta však úspěšně zasáhl. Pak jsme však během chvilky dostali z protiútoků 3 branky, soupeř si nás rozebral, my jsme se nestačili vrátit. Luboš Kakáč pak prošel se štěstím po pravé lajně až k brankové čáře, před bránou našel Jury Novotného, ten míč tečoval do brány – 3:1. Pak ale zase zaútočil soupeř, měl několik šancí, jednu proměnil – 4:1. Tak skončil i poločas. V poločase skončil i Martin Ševčík, kterému se obnovilo zranění, a nemohl tak již dále hrát.

Druhá půlka připomínala tu první. Jen pár hráčů z našeho týmu se snažilo, ostatní zápas jen odchodili. Kubas Haresta výborně vyhodil na půli soupeře, Fero Földvary si míč zpracoval, zakončil – 4:2. Pak jsme ale dostali další dvě branky, bylo to již 6:2. To už Luboš Kakáč nemohl moc běhat, chytali jej křeče. Kubas Haresta výborně vyhazoval míče na polovinu soupeře, což nám hodně pomáhalo. Zápas skončil 6:2.

Dneska jsme byli mizerní. Z týmu běhali jen dva hráči. Takto se nedá hrát. A to měl Luboš Kakáč v nohách dva zápasy z futsalu.

Branky: Novotný (Kakáč), Földvary (Haresta)

Nejlepším naším hráčem byl Jura Novotný, hodně nám chyběl Zdena Čada a David Kučera.

Hráli: Kubas Haresta, Luboš Kakáč, Alfréd Földvary, Milan Musil, Martin Ševčík, Michal Kupka, Jiří Novotný.