Nick:
Návštěvy: 1073118
On-Line: 18
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

1. 10. 2011 19. kolo IV. ligy

Panthers Vanovice - SK JKP Olešná 7:3 (1:1)

V sobotu jsme jeli k důležitému zápasu do Vanovic o ještě důležitější záchranářské body. Soupeř byl před tímto zápasem na předposledním místě se ztrátou jednoho bodu na nás, z toho je patrné, jak jsme zde chtěli vyhrát. Ovšem na hřišti to vypadalo úplně jinak. První půlka byla z naší strany ještě solidní. Jako první jsme se dostali do vedení Ivo Cupákem, kterému nahrával Ondra Švéda - 1:0. Šance ale byly na obou stranách. Jednu z šancí zazdil Luboš Kakáč. Na druhé straně se i díky špatným odkopům Jirky Pantůčka dostávali domácí na dostřel naší brány. Několikrát musel zasahovat Kuba Haresta. Domácí vyrovnali zajímavou brankou. Po autovém vhazování hlavičkoval Zdena Čada, ale k naší smůle se míč od jeho hlavy odrazil do pravého růžku naší brány - 1:1. My jsme již žádnou šanci neproměnili, stav se nezměnil a tak jsme do kabiny odcházeli za nerozhodného stavu.

Druhá půlka byla pro nás jak hororový sen. Soupeř zakončoval, první ránu jsme odrazily, ale na druhou se Kuba Haresta již nenatáhl a bylo to 2:1. Netrvalo dlouho a skóre se opět měnilo. Jirka Pantůček dával malou domů, ta byla tak malá, že míč soupeř doběhl a zakončil 3:1. Čtvrtý gól byl moc hezký, do pravého rožku naší brány. My jsme jaksi nechávali soupeři hodně prostoru, neobsazovali jsme hráče a z toho plynuly nebezpečné akce. My jsme ovšem nadále útočili, dostávali jsme se do šancí, bohužel jsme měli velkou smůlu. Zakončoval Luboš Kakáč, Michal Feilhauer, ale nic. Následně ještě Luboš Kakáč střílí do brankáře. Snížení na 4:2 jsme se dočkali brzy, když z pravé strany, skoro z brankové lajny střílí Zdena Čada, míč se dostal úzkou štěrbinou mezi tyčí a brankářem do sítě. My jsme stále útočili, ale branku vstřelil velice jednoduše soupeř - 5:2. Pak jsme předvedli pěknou akci, kterou po přihrávce Jirky Pantůčka zakončil Michal Feilhauer a oživil tak malinkou naději na dobrý výsledek - 5:3. Předvedli jsme další pěkné akce, ale bohužel nám nebylo souzeno vsítit branku. Po naší střele zahrál domácí hráč ve vápně rukou, rozhodčí toto neviděl, my jsme se nevěnovali hře. Ihned se soupeř dostal k míči, do protiútoku, kde zvýšil na 6:3. Zdena Čada rozehrával přímý kop před vápnem hostí, míč se odrazil do prvního bránicího hráče a soupeř nikým neatakován mohli jít klidně přes celou polovinu hřiště na Kuby Haresty a bylo to 7:3. Do konce zápasu jsme už nic nepředvedli, rozhodčí proto zápas ukončil. Ten skončil výsledkem 7:3.

V tomto zápase jsme měli vyhrát. První jsme skórovali a vypadalo to, že si v klidu dojdeme pro vítězství. Bohužel jsme chybami v obranné hře soupeři darovali pět branek. Sami jsme neproměnili tolik šancí, že by to vystačilo na tři zápasy.

  Dnes nemůžeme nikoho zvolit.

  Cupák (Švéda), Čada, Feilhauer (Pantůček)

Zápas odehráli tito hráči: Haresta Jakub, Földvary Alfréd, Cupák Ivoš, Feilhauer Michal, Kakáč Luboš, Pantůček Jiří, Svoboda Jiří, Ondra Švéda, Jirka Novotoný.

11. 10. 2011   kAkIn