Nick:
Návštěvy: 952771
On-Line: 10
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

29. 5. 2011 8. kolo IV. ligy

SK JKP Olešná - Panthers Vanovice 6:5 (4:2)

V neděli jsme na domácím hřišti sehráli další utkání IV. ligy. O tom, že se bude hrát jsme rozhodli až 90 minut před utkáním. Měli jsme obavu, že hřiště bude po vydatném dešti pod vodou. Díky zlepšenému počasí přes sobotní noc a také rannímu sluníčku bylo hřiště skoro v ideálním stavu. Do samotného zápasu jsme vstoupili velmi aktivně, ihned od začátku jsme se snažili ohrozit bránu soupeře. Již v 1. minutě střílel Jirka Pantůček mimo bránu. O minutu později našel Michal Feilhauer před vápnem Luboše Kakáče, který si vysoký míč zpracoval na prsa a ihned mířil k pravé tyči, střelu gólman pohotově vyrazil. Předváděli jsme pěkné akce, soupeř na ně nestačil vůbec reagovat. Měl i jsme také hodně šancí, ale chybělo nám štěstíčko:-) Po nádherné akci, kdy si to dali Fero Földvary s Ivo Cupákem, vyškolili obranu, následně Fero Földvary nahrál zpětnou přihrávku na Ivoše Cupáka, který krásnou střelou pod břevno vstřelil naší první branku - 1:0. Dvakrát jsme dostali příležitost ohrozit branku soupeře rozehrávkou přímého kopu, rozehrávka se nám nepovedla, naštěstí toho soupeř nevyužil. Dan Klimeš vyslal nechytatelnou střelu, která šla bohužel 3 metry nad bránu:-)). Byla tu další možnost rozehrávky z přímého kopu, nahrávka na Fery Földvaryho, ten z první střílí na bránu, ale nic z toho nebylo. Za okamžik se dostal Fero Földvary k odraženému míči a prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 2:0. Soupeř se dostal do vyložené šance, na poslední chvíli zabránil vstřelení branky vrátivší se Ivoš Cupák, míč odkopl na roh. Pak jsme přestali hrát, po naší chybičce soupeř snižuje na 2:1. Na naší branku šla další rána, Kuba Haresta musel předvést jeden ze svých excelentních zákroků. Netrvalo ale dlouho a soupeř nás pro pasivní hru potrestal vyrovnávající brankou na 2:2. Byl to velmi levný gól, když na střílejícího hráče koukali tři naši. Pak jsme se ale opět dostali do hry, Ivo Cupák perfektně vysokým centrem našel Luboše Kakáče, ten střílel z voleje, míč šel nad. Na druhé straně se opět vytáhl Kuba Haresta, který vytáhl gólovou střelu zpoza hráče na tyč. Soupeř se rozehrál, šli dva na jednoho, Kuba Haresta opět zachránil. Na druhé straně se dostal k odraženému míči Ivoš Cupák a opět po břevno nás dostává do důležitého vedení - 3:2. Netrvalo dlouho a Ivoš si potáhl po pravé straně míč až k lajně, odtud střílený centr před bránu, kde Michalovi Feilhauerovi stačilo nastavit nohu a míč končí v bráně - 4:2. Tímto výsledkem skončil poločas.

Druhá půlka byla z naší strany horší, často jsme vyráběli chyby. Velký problém nám dělaly přihrávky. Sem tam se nám zadařilo, když třeba Michal Feilhauer nahrál Jirkovi Pantůčkovi, jeho střela šla ale mimo. Po další naší chybě jsme inkasovali - 4:3. Trošku jsme dostali soupeře pod tlak, vypracovali jsme si i šance, ale zakončení se nám nedaří. Pak si s míčem po nahrávce Jirky Pantůčka pohrál Míra Chemčuk, prošel hřiště a zvýšil na 5:3. Po vstřelené brance jsme se dali na útočení, byla k vidění pěkná akce po ose Míra Chemčuk - Dan Klimeš - Ivoš Cupák, posledně jmenovaný míč připravil do běhu Jirkovi Pantůčkovi, který havičkou překonal vyběhnutého brankáře a je to 6:3. Začali jsme si to dávat na jeden dotek, k vidění byly pěkné akce, ale zakončení se nám nevede. Hostujícím hráčů se opět podařilo z ničeho vyrovnat, zase po naší chybě. Byla to taková šťastná střela, která prolétla pod tělem Kuby - 6:4. Soupeř se osměloval čím dál častěji, najednou byli 3 hostující hráči před naší bránou, naštěstí přestřelili. Po dlouhém pasu se dostal míč k Ivoši Cupákovi, kterému se nepodařilo zakončit, obránce si vzal míč, prošel až na naši polovinu, my jsme přestali úplně hrát a výsledkem bylo snížení na 6:5. Na druhé straně Jirka Pantůček vhazuje, Dan Klimeš tečuje, brankář hostí má vše pod kontrolou. Následně se dostal do zakončení po vhazování od Míry Chemčuka Michal Feilhauer, ale jeho střela již skóre nezměnila. Zápas skončil výsledkem 6:5.

Nástup do zápasu jsme měli velmi dobrý, vstřelili jsme branky, po nichž jsme ale přestali hrát. Soupeř z ničeho dokázal vyrovnat, opět to byly naše chyby při bránění hráčů. Do poločasu jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Ve druhé půlce byla hra velmi neurovnaná, jednu dobu se nám dařilo, přidali jsme branky, pak jsme jednu dobu přestali hrát, soupeř snížil, abychom zase trochu zabrali. Soupeř nebyl špatný, ale branky vstřelil se štěstím a po našich zbytečných chybách. Toho se musíme vyvarovat. Pozitivní je návrat po dlouhodobém léčení Michala Feilhauera, který nám jistě pomůže k lepším výsledkům.

  Dnes byl jednoznačně nejlepší hráč Ivoš Cupák, který dvě branky vstřelil, na další dvě nahrál. Ještě mohl i nějaké branky přidat.

  Cupák (Földvary), Földvary, Cupák, Feilhauer (Cupák), Chemčuk (Pantůček), Pantůček (Cupák).

Zápas odehráli tito hráči: Haresta Jakub, Földvary Alfréd, Cupák Ivoš, Feilhauer Michal, Kakáč Luboš, Chemčuk Míra, Pantůček Jiří, Dan Klimeš a Stloukal Míra.

30. 05. 2011   kAkIn