Nick:
Návštěvy: 1073138
On-Line: 21
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

10. 9. 2010 16. kolo IV. ligy

SK JKP Olešná - Panthers Vanovice 5:3 (2:1)

Netradičně v pátek jsme hostili na našem hřišti v dalším utkání podzimní části IV. ligy tým Panthers Vanovice. Podle podzimních výsledků je zřejmé, že tento tým chytil druhý dech a proto jsme z něj měli obavy. Soupeř přijel na Olešnou v hojném počtu. Jelikož nám opět nepřijel brankář, do brány se postavil Fero Földvary. My jsme od začátku byli aktivní. Měli jsme během krátké chvilky tři šance. Tyto jsme ale neproměnili. Na druhé straně jsme po hrubé chybě Kakáče, který místo přihrávky zpět na brankáře volil kličku, při které přišel o míč, inkasovali. Tato branka nás ovšem vůbec nepoložila, hráli jsme dále svoji hru a také jsme si vytvářeli šance. Vyrovnání přišlo z kopačky Míry Chemčuka, kterého vybídl do šance Kakáč, tomu dříve pěkně nasměroval míč David Mikač. Do vedení jsme šli za pár okamžiků zásluhou Davida Mikače, který krásně od půlky přeloboval brankáře, když z první vracel odkop od brány. Tak skončil i poločas a to 2:1.

Do druhé půlky jsme nastoupili s tím, že musíme více proměňovat šance. To se nám podařilo, kdy se toho ujal Míra Stloukal, který přidal další branku po přihrávce Davida Mikače. Pak ovšem soupeř snížil. My jsme ale opět zvýšili svůj náskok, a to když po přihrávce Míry Stloukala dorážel do prázdné brány Luboš Kakáč - 4:2. Ale soupeř se nevzdal a opět snížil. Naše vedení pojistil krásnou hlavičkou Pantůček po neméně krásné přihrávce od brány, dnes opět výborně chytajícího Fera Földvaryho. Zápas skončil 5:3.

  Dnes jsme zvolili Földvaryho Alfréda, který výborně zachytal, perfektně rozehrával míče do hry.

  Chemčuk (Kakáč), Mikač, Stloukal (Mikač), Kakáč (Stloukal), Pantůček (Földvary).

Zápas odehráli tito hráči: Földvary Alfréd, Mikač David, Kakáč Luboš, Hrazdíra Lukin, Chemčuk Míra, Pantůček Jiří, Feilhauer Michal a Stloukal Míra.

25. 10. 2010   kAkIn