Návštěvy: 826724
On-Line: 15
Poslední zápas: 13. kolo III. VM-IZOLACE ligy SK JKP OLEŠNÁ - M.K. Louka 9:1 (7:0) Průběžné pořadí:4. místo, skóre 43:33, 19 bodů

28. 5. 2010 5. kolo IV. ligy

Panthers Vanovice - SK JKP Olešná 0:4 (0:1)

Netradičně v pátek jsme zajeli na hřiště do Vanovic, kde nás čekala dohrávka 5. kola. Tento zápas byl poprvé odložen, jelikož z důvodu neústálého deště bylo hřiště pod vodou. Když jsme dorazili do Vanovic, byli jsme dosti nemile překvapeni kvalitou hřiště. Toto bylo ze dvou třetin, i po několik dní bez deště, pod vodou a na další části bylo bahno. Na takovém terénu byla hra velmi težká, ale snažili jsme se hrát. Do vedení jsme se dostali asi tak v 15. minutě, kdy Pantůček vyslal po pravé straně do útoku Kakáče, který vystřelil a míč skončil u pravé tyče - 0:1. Domácí hráči hráli tvrději za hranicí pravidel, rozhodčí však ponechává hru běžet. V první půlce se toho moc nestalo, soupeř několikrát nepřesně vystřelil, vše si pokryl v naší bráně chytající David Mikač. Půlka skončila 0:1.

Ve druhé půlce se soupeř dostal do velké šance, ale opět zachránil David Mikač. Uběhlo asi 6. minut a začala bouřka. Proto jsme se rozhodli zápas přerušit. Asi po 15 minutách blesky přestaly, domluvili jsme se na dohrání zápasu. Hřiště bylo už celé po vodou. Po celém hřišti bylo po kotníky bahna. To nám znepříjemňovalo rozhrávku. Dočkali jsme se ale i zvýšení vedení, Chemčuk Míra vhazoval aut, míč šel na vybíhajícího brankáře, a kde se vzal, tu se vzal, přeskočil ho Míra Stloukal a míč falšovanou rotací poslal do brány - 0:2. Jeho skok nazvala Alča jako Sandokanův, což se ihned ujalo. Další branky jsme se dočkali za pár minut, Pantůček běžel sám na bránu, brankář vyběhl prot němu, Jirka Pantůček posunul míč špičkou doprava, kde dobíhal Fero Földvary, který míč zasunul v pohodě do odkryté brány - 0:3. Měli jsme další šance, Kakáč byl ve vápně sám před brankářem, který vybehl proti němu, udělal zpětnou kličku a nahrál před vápno na Míry Stloukala, tomu se však nepodařilo trefit odkrytou bránu a míč skončil pár centimetrů vedle. Pak byl u akce opět Kakáč, který šel společně s Mírem Stloukalem na brankáře, udělal mu kličku, položil si brankáře na zem, ale už se mu nepodařilo míč kopnout do brány. Míč se mu zamotal na noze, asi se přilepil bahnem:-) Bylo to opravdu k smíchu. Nakonce na nás i rozhodčí pískl faul, na rozehrávku za vápnem se postavil Kakáč s Ferem Földvarym, druhý jmenovaný míč přeloboval přes bránící zeď, kde si nabíhal Míra Chemčuk, který hlavičkoval od odkryté brány.

Zápas to byl velmi těžký, největší problém nám dělal špatný terén.

Dnes jsme zvolili Földvaryho Alfréda, celý zápas odehrál ve velkém stylu, a dále David Mikač, který v bráně zabránil několika vyloženým šancím soupeře.

Kakáč (Pantůček), Stloukal (Chemčuk), Földvary (Pantůček), Chemčuk (Földvary)

Zápas odehráli tito hráči: Mikač David, Földvary Alfréd, Kakáč Luboš, Hrazdíra Lukin, Čada Zdeněk, Chemčuk Míra, Pantůček Jiří a Stloukal Míra.