Návštěvy: 826213
On-Line: 79
Poslední zápas: 13. kolo III. VM-IZOLACE ligy SK JKP OLEŠNÁ - M.K. Louka 9:1 (7:0) Průběžné pořadí:4. místo, skóre 43:33, 19 bodů

20. 5. 2007 5. kolo ligy
Panthers Vanovice - SK JKP Olešná 0:1

K dalšímu mistrovskému utkání 3. ligy jsme zavítali na hřiště Panthers Vanovice, kteří s námi sestoupili ze druhé ligy.

Od začátku jsme se snažili získat převahu, ale soupeř nám toho moc nedovolil.

Střely na bránu soupeře byly převážně z větší vzdálenosti a tyto brankář pokryl. V naší obranné činnosti se vyskytli menší chyby a po nich následovaly vyložené šance, které musel likvidovat jak Pavel Kotlán tak vrátivší se obránci. Pár minut před koncem první půle rozehrál Jiří Novotný rohový kop na Romana Jurika a ten dostal náš tým přesnou tvrdou ranou k tyči do vedení.

Po změně stran se v obraně našeho týmu chodilo za míčem důrazně, hra se zpřesnila, snažili jsme se hrát po zemi a vytvářeli si šance. Ve vyložené šanci se ocitl Dan Klimeš, kterému nahrál před prázdnu bránu Luboš Kakáč, ale ten minul o pár centimetrů bránu. O pár okamžiků později šel opět Kakáč sám na brankáře, kdy mu sekundoval na druhé straně Míra Stloukal, Kakáč Luboš udělal kličku na levou stranu a snažil přihrát volnému Mírovi před prázdnou bránu, ale míč mu nesedl a lehoučkou nahrávku stačil obránce vykopnout. Jelikož se již žádná z akcí neujala, skončilo pro nás toto utkání důležitou výhrou 1:0. Jako nejlepší hráč byl zvolen Ivoš Kopecký. V tomto utkání zahráli všichni hráči dobře.

Zápas jsme odehráli v této sestavě: Kotlán Pavel, Hrazdíra Lukin, Kopecký Ivoš, Novotný Jiří, Stloukal Míra, Mikač David, Földvary Alfréd, Jurik Roman, Čada Zdeněk, Pantůček Jiří a Kakáč Luboš.