Nick:
Návštěvy: 951456
On-Line: 15
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

20. 5. 2007 5. kolo ligy
Panthers Vanovice - SK JKP Olešná 0:1

K dalšímu mistrovskému utkání 3. ligy jsme zavítali na hřiště Panthers Vanovice, kteří s námi sestoupili ze druhé ligy.

 Od začátku jsme se snažili získat převahu, ale soupeř nám toho moc nedovolil.

 Střely na bránu soupeře byly převážně z větší vzdálenosti a tyto brankář pokryl. V naší obranné činnosti se vyskytli menší chyby a po nich následovaly vyložené šance, které musel likvidovat jak Pavel Kotlán tak vrátivší se obránci. Pár minut před koncem první půle rozehrál Jiří Novotný rohový kop na Romana Jurika a ten dostal náš tým přesnou tvrdou ranou k tyči do vedení.

 Po změně stran se v obraně našeho týmu chodilo za míčem důrazně, hra se zpřesnila, snažili jsme se hrát po zemi a vytvářeli si šance. Ve vyložené šanci se ocitl Dan Klimeš, kterému nahrál před prázdnu bránu Luboš Kakáč, ale ten minul o pár centimetrů bránu. O pár okamžiků později šel opět Kakáč sám na brankáře, kdy mu sekundoval na druhé straně Míra Stloukal, Kakáč Luboš udělal kličku na levou stranu a snažil přihrát volnému Mírovi před prázdnou bránu, ale míč mu nesedl a lehoučkou nahrávku stačil obránce vykopnout. Jelikož se již žádná z akcí neujala, skončilo pro nás toto utkání důležitou výhrou 1:0. Jako nejlepší hráč byl zvolen Ivoš Kopecký. V tomto utkání zahráli všichni hráči dobře.

Zápas jsme odehráli v této sestavě: Kotlán Pavel, Hrazdíra Lukin, Kopecký Ivoš, Novotný Jiří, Stloukal Míra, Mikač David, Földvary Alfréd, Jurik Roman, Čada Zdeněk, Pantůček Jiří a Kakáč Luboš.

20. 5. 2007   kAkIn