Návštěvy: 716197
On-Line: 18
Poslední zápas: 20. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - FC Sebranice 2002 (1. tým V. ligy) 4:0 Příští zápas: 21. kolo V. ligy  Sharks Štěchov - SK JKP OLEŠNÁ  Dne 14. 10. 2017 Sobota v 16:00 hod.   SRAZ V 15:00 hod.

30. 09. 2017 19. kolo V. ligy
TJ SOKOL Valchov B - SK JKP Olešná
1:5 (0:1)

Na zápas do Valchova na umělku odjelo nakonec pouze 6 hráčů do pole plus gólman, opět musel pomoci Luboš Kakáč. Několik hráčů se omluvilo těsně před zápasem, hodně hráčů svoji absenci avizovalo již před týdnem na domácím zápasu. Dan Čermák na zápas dorazil znovu z oslavy v Drnovicích. Začátek zápasu byl stanoven na 18:00 hod., ale začalo se hrát o 10 minut později.

My jsme začali aktivně. Hned v 1. minutě se do zakončení dostal Zbyňa Štěpánek, ale gólman zasáhl. To ještě Zbyňa nevěděl, že dnešní zápas pro něj bude dosti náročný a domácí gólman mu jeho střely bude lapat jednu za druhou. Za okamžik střílel Jura Novotný, vedle. Ostatně, my jsme se dostávali do zakončení velmi často, ale buď jsme mířili vedle, nebo nás vychytal domácí gólman, asi nejstarší hráč na hřišti. Další střelu vedle předvedl Míra Chemčuk. Pak se pustil do samostatného průniku Aleš Halva, mířil těsně vedle. My jsme opravdu měli jasnou převahu, hráli jsme na polovině soupeře. Rozehráli jsme do brány, Mára Šimeček přihrál Mírovi Chemčukovi, který se s míčem v klidu rozběhl. Domácí hráči mu udělali uličku až k brance, bodlem zajistil první branku utkání – 0:1. Naše útočné snažení pokračovalo dále. Jura Novotný přihrál před bránu Márovi Šimečkovi, který ale navázal na domácí utkání a míč poslal vedle brány. Fero Földvary nahrál moc hezky po lajně Márovi Šimečkovi, tento míč posunul před bránu Zbyňovi Štěpánkovi, ale gólman jeho zakončení vyrazil. Akce Míry Chemčuka s Jurem Novotným, chytrá přihrávka před branku na Zbyně Štěpánka, ten byl opět sám před brankářem, gólman domácích opět Zbyně vychytal. A měli jsme další šance, ale prostě nedáme. Dan Čermák přes celé hřiště výhozem úžasně našel Zbyně Štěpánka, ten mířil do boční sítě. Poločas skončil 0:1.

Jak poločas skončil, tak i začal. My jsme se hned dostali do šance. A byl to kdo jiný, než Zbyňa Štěpánek. Opět sám před brankářem, opět netrefil zařízení. Když nemohl dát gól, rozhodl se, že na něj přihraje. Postavil se k rozehrávce rohového kopu, milimetrovým pasem našel Jury Novotného, ten míč usměrnil do sítě – 0:2. Míra Chemčuk vyzval Luboše Kakáče k zakončení, když mu přihrávku adresoval skrze nohy bránícího hráče, ten si gólmana hokejově položil, pak angličanem rozvlnil síť – 0:3. Na druhé straně jsme nechali vyniknout Dana Čermáka, kterému bylo dost chladno. Z jedné akce musel 3 krát zasahovat, naše obrana zaspala, ale Dan Čermák opravdu pohotovými a bravurními zákroky podržel čisté konto. Svůj výkon ještě vyšperkoval, když o chvíli později přihrál od brány do brejku Zbyňovi Štěpánkovi, ten šel v tandemu s Lubošem Kakáčem na gólmana. Zbyňa Štěpánek poučen ze svých předchozích nezdarů a inspirována úžasným zakončením Luboše Kakáče u 3. branky, rozhodl se o zakončení, míč trefil přesně k levé tyči – 0:4. Fero Földvary se odhodlal ke své pumelici, kterou vyslal od půlky, gólman musel zasáhnout. Pak se řítil na gólmana Mára Šimeček, ale domácí brankář nad ním znovu vyzrál. My jsme trochu polevili, domácí se před naší bránou snažili o zakončení, odrazené střely se vždy vrátily k nim, nakonec jedna ze střel skončila v naší síti. Na druhé straně odražený míč uklízí do sítě velmi agilní Aleš Halva a zvyšuje na 1:5.

Pochvalu zaslouží všichni hráči, u domácích musíme vyzdvihnout výborný výkon gólmana, který, ač nejstarší hráč na hřišti, zlikvidoval nám dalších 15 šancí.

Chemčuk (Šimeček), Novotný (Štěpánek), Kakáč (Chemčuk), Štěpánek (Čermák), Halva.

Hráči: Čermák Dan – Chemčuk Míra, Földvary Fero, Šimeček Mára, Halva Aleš – Kakáč Luboš, Novotný Jiří, Štěpánek Zbyňa.