Nick:
Návštěvy: 951448
On-Line: 21
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

04. 06. 2017 8. kolo V. ligy
SK JKP Olešná - Sokol Valchov B
3:1 (1:1)

Domácí utkání jsme sehráli v tradiční čas v neděli ráno. Soupeř si nezjistil, že hrajeme na jiném hřišti, tak jsme museli na něj chvíli počkat, než dorazí z Olešné :-) Tento fakt se projevil i během utkání, hodně hráčů mělo turfy na prosívku a na trávě, byť suché, jim to klouzalo. To nám v určitých situacích dávalo výhodu a získali jsme tím několik balónů. Po několika nemastných neslaných šancí na obou stranách v úvodu zápasu, se nám povedlo rozebrat obranu soupeře, ale Mára Šimeček bohužel střílel do břevna, od kterého se balón odrážel do země mimo bránu. Prakticky téměř v zápětí nás soupeř přečíslil na půl hřiště, když možná i náhodnou kličkou se útočník dostal přes posledního Fery Földvaryho, následně v úniku překonal i Kubase Haresty střelou po zemi - 0:1. To nás neodradilo a po několika dalších šancí konečně přišla gólová, Fero Földvary zatáhl balón po pravé straně, nahrával na Jury Novotného před bránu, který to měl těžké, protože byl obsazen a balón mu utekl na úplně volného Zdenka Čady, který měl čas placírkou po zemi přesně zamířit - 1:1. Do poločasu se už skóre neměnilo, i když některé slibné šance stojí za zmínku. Třeba pěkný volej Zdenka Čady přímo z autu, volej těsně nad od Fery Földvaryho přímo z rozehrávky od Kubase Haresty, nebo pěkná, byť složitá střela těsně vedle Jury Novotného po pěkné křižné přízemní nahrávce přes půl hřiště. Poločas tak skončil 1:1.

Druhý poločas jsme pokračovali aktivněji, Vašek Rech si pěkně vyměnil míč s Márem Šimečkem a následně trefil vingl - 2:1. Chvíli poté zahrál soupeř nespornou ruku ve vlastním vápně a penaltu proměnil Jura Novotný - 3:1. Nás tento gól jako by utěšil a soupeř nás začal přehrávat. Napomohlo mu i to, že se jejich gólman začal aktivně zapojovat do hry, a také, že my jsme měli výrazně míň hráčů na střídání, a byla na nás vidět únava. Naštěstí si soupeř nevytvořil žádné výrazné šance, které by obrana nebo dobře chytající Kubas Haresta nepokryl. Čest rozhočímu z řad soupeře, že pískal rovinu. Zápas tak skončil 3:1.

  Nejlepším hráčem byl zvolen Zdenek Čada.

 Čada (Chemčuk), Rech (Šimeček), Novotný (penalta).

Hráči: Kubas Haresta - David Kučera, Fero Földvary, Zdenek Čada, Vašek Rech - Jirka Novotný, Aleš Halva a Marek Šimeček..

06. 06. 2017   Zdena