Nick:
Návštěvy: 952601
On-Line: 12
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

5. 8. 2012 14. kolo V. ligy
SK JKP Olešná - TJ Sokol Valchov "B" 4:2 (2:1)

Druhou půlku jsme na našem hřišti začali s týmem Valchova „B“. V tomto zápase za nás nastoupili dva noví hráči. Mára Šimeček je bývalý hráč Borussie, Michal Kupka je jako jeden z mála bydlících na Olešné, nedávno patnáctiletý. Soupeř dorazil na zápas v počtu šesti lidí, tedy bez střídání. My jsme měli 4 hráče na lavičce, takže jsme očekávali kvalitní výkon. Sice jsme od začátku byli lepší, ale málo jsme stříleli na bránu, když už jsme vystřelili, míče létaly vedle. Snažili jsme se útočit, tím pramenily naše chyby. Dostali jsme se do vedení brankou Jirky Pantůčka, jemu nezištně nahrál Luboš Kakáč, Jirka míč usměrnil přesně – 1:0. My jsme se vstřelenou brankou uklidnili, dále jsme se snažili o kombinační fotbal. Jirka Novotný nahrál Michalovi Kupkovi, ten z dálky natáhl, jeho střela prolétla gólmanovi do sítě, tímto zvýšil na 2:0 a připsal si hned v prvním zápase branku. Pak však Jirka Novotný udělal na půlce kiks, šli dva na jednoho, Kubas Haresta míč nešťastně srazil do brány – 2:1. Hodně jsme polevili, moc se nám nedařilo, soupeř se osměloval čím dál víc. Půlka skončila 2:1.

Do druhé půlky jsme vstoupili aktivně, hodně jsme stříleli, soupeře podržel gólman, když pochytal několik slibných střel. Jirka Novotný si vzpomněl na první půlku, přihrál Michalovi Kupkovi, ten střelou po zemi zvýšil na 3:1. Na druhé straně jsme obdrželi branku, když míč z autu srazil Kubas Haresta u tyče za svoje záda – 3:2. Míra Chemčuk našel před bránu Jirku Pantůčka, ten zvyšoval na 4:2. Do konce zápasu se i přes řadu šancí do brány žádný míč nedostal, takže jsme po nepříliš vydařeném výkonu získali tři body.

Kdyby byl silnější soupeř, asi bychom se plného bodového zisku neradovali.

 Pantůček (Kakáč), Kupka (Novotný), Kupka (Novotný), Pantůček ( Chemčuk).

  Fero Földvary, výborně bránil, zakládal útoky, byl všude.

Zápas jsme odehráli v této sestavě: Kubas Haresta, Luboš Kakáč, Zdena Čada, Fero Földvary, Míra Chemál, Jirka Pantůček, Jirka Novotný, Mára Šimeček, Michal Kupka a Míra Stloukal.

13. 8. 2012   kAkIn