Nick:
Návštěvy: 952591
On-Line: 20
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

19. 10. 2013 21. kolo V. ligy
TJ SOKOL Valchov "A" - SK JKP Olešná
1:4 (0:0)

Hned další sobotu jsme jeli na zápas ven, předposlední zápas nás čekal na kvalitní umělce ve Valchově. Sem jsme ale jeli pouze s hráči do pole, neměli jsme ani jednoho hráče na střídání. Oproti tomu soupeř měl na lavičce dalších pět hráčů. Soupeř měl jistý postup, tak slavil již před zápasem basou piv.

Soupeř z Valchova byl od začátku lepším týmem. Nemohl však vstřelit branku. Od nás jsme viděli pěknou střelu od Zdeny Čady, gólman zachytil. Pak jsme trochu zatlačili. Hráči Valchova se mezi sebou hádali, znervózněli. My jsme se dostali k několika střelám, nejdříve Lukina Hrazdíra, Zdena Čada, pak i Jura Novotný. Míra Stloukal hodně kazil nahrávky. A Jura Novotný předvedl krásnou střelu. Dostali jsme se do akce, Zdena Čada, Jura Novotný a Míra Stloukal, branku jsme nedali. Pak znovu. Rozhodčí pískal velice dobře. Naši byli v této fázi lepší, ale Zdena Čada opět 2 x nedal. Kubas Haresta zachraňoval. Poločas skončil 0:0.

Ve druhé půlce začal Zdena Čada aktivně, obešel 3 hráče, ale střela byla jen do brankáře. Soupeř se zlepšil, rozebíral si nás. Ale nedal ani do prázdné. Trvalo dlouho, než jsme inkasovali. Lukin Hrazdíra neuhlídal hráče a ten Kubase Haresty prostřelil – 1:0. Netrvalo dlouho a bylo to 2:0, když si Kubas Haresta vybral horší chvilku a pustil šouráčka. Pak Zdena Čada zakončoval nad bránu, a za chvilku znovu těsně vedle. Zdena Čada rozehrál rohový kop, brankářovi to skočilo za záda a bylo to 2:1. Lukin Hrazdíra dal málem po odrazu od těla. Pak ale po faulu na hráče soupeře chytil Kubas Haresta penaltu. Na konci jsme ještě ale inkasovali, po pěkné akci domácích – 3:1. Lukin Hrazdíra krásně vystřelil těsně vedle. Ještě před koncem zápasu kopal domácí roh, Zdena Čada se vybavoval, Kubas Haresta se nedomluvil a dostali jsme ještě jeden gól – 4:1. Tak skončil i zápas.

  V tomto zápase hrál dobře Zdena Čada.

 Čada

Zápas odehráli tito hráči: Kubas Haresta, Zdena Čada, Jirka Novotný, Lukin Hrazdíra, Fero Földvary, Míra Stloukal.

05. 05. 2014   kAkIn