Nick:
Návštěvy: 951972
On-Line: 23
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

16. 06. 2013 10. kolo V. ligy
SK JKP Olešná - TJ SOKOL Valchov "A"
0:4 (0:1)

V neděli 16. června 2013 k nám zavítal náš tradiční soupeř Sokol Valchov "A". Před tímto utkáním byl jasným favoritem, po dobrých výsledcích se dostal do čela naší V. ligy. Za nás nemohl nastoupit David Mikač, Jura Pantůček, Mára Šimeček, všichni pro zranění kolene. Míra Chemčuk má od začátku jarní části problémy se zády, Lukin Hrazdíra měl po noční. Naštěstí to přišel zkusit Michal Feilhauer, jako posilu jsme získali kvalitního hráče, který má zkušenosti jak z velké kopané, tak z malé - Pavla Rajtšlégra.

Hra byla od začátku vyrovnaná. Soupeř hrál velmi jednoduše, přesně, rychle. Netrvalo dlouho, soupeř se dostal do vedení. Při rozehrávce rohového kopu Jura Novotný neuhlídal před bránou samostatně hlavičkujícího útočícího hráče soupeře a bylo to 0:1. Hra byla sice vyrovnaná, ale soupeř byl lepší. Hráči Valchova si přesněji přihrávali, byli důraznější, rychlejší. My jsme snad brankáře hostí ani jednou za první poločas neohrozili. Poločas tak skončil 0:1.

Druhá půlka byla podobná. Hrál se docela pěkný fotbal, ale hostující družstvo bylo lepší. Hráč Valchova prošel přes naše 3 obránce, z ostrého úhlu po zemi zvýšil na 0:2. Michal Feilhauer na hrotu našeho útoku sice dobře zpracovával vysoké míče, ale finální přihrávka nebo překvapivá akce z toho nebyla. Na druhé straně musel v obraně zasahovat Luboš Kakáč, zabránil tak další brance v naší síti. Michal Feilhauer střílel těsně vedle tyče brány. My jsme inkasovali další branku, po pěkné samostatné akci - 0:3. My jsme se k ničemu nedostali. nebyli jsme schopni si ani pořádně přihrát. Hráli jsme zmateně, byli jsme v křeči. Do konce zápasu jsme dostali ještě jednu branku, o tu se postaral o dlouhém výkopu Zdena Čada, který chtěl zády k bráně míč hlavou usměrnit mimo tyče, bohužel míč skončil v síti, což jen potvrdilo naši mizérii - 0:4.

Pro nás to byl velmi smutný zápas. I přesto, že jsme nehráli špatný fotbal, opět jsme udělali spoustu chyb, které velmi dobře hrající soupeř potrestal.

  V dnešním zápase ani nemůžeme zvolit nejlepšího hráče.

Zápas odehráli tito hráči: Kubas Haresta, Luboš Kakáč, Pavel Rajtšlégr, Fero Földvary, Zdena Čada, Jirka Novotný, Míra Stloukal, Michal Feilhauer a Michal Kupka.

21. 06. 2013   kAkIn