Nick:
Návštěvy: 951733
On-Line: 9
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

16. 9. 2012 20. kolo V. ligy
SK JKP Olešná - TJ SOKOL Valchov "A"
5:2 (2:0)

V neděli jsme se sešli k dalšímu utkání V. ligy tohoto ročníku. Jako soupeř nás čekal TJ SOKOL Valchov „A“. Tento soupeř je pro nás nevyzpytatelný, několikrát jsme ho porazili, často nám ale uštědřil porážku. K zápasu jsme nemohli počítat s dlouhodobě zraněným Zdenem Čadem, od soboty je indisponován Mára Šimeček, což je pro nás další velká ztráta.

Hra byla od začátku vyrovnaná. My jsme měli jen jednoho hráče na střídání. Hrálo se spíše uprostřed hřiště, z obou stran byla hra velmi nepřesná, k vidění bylo hodně pokažených přihrávek. Jako první zahrozil soupeř, Kubas Haresta výborně vykryl těžkou střelu. Na půlce se dostal míč na dlouhou nohu k Jirkovi Novotnému, ten špičkou prodloužil na Jirky Pantůčka, Jirka Pantůček před bránou nádherně našel nabíhajícího Míry Stloukala, ten usměrnil míč ke vzdálenější tyči – 1:0. Fero Földvary krásně vyvezl míč od naší brány, pak neméně úžasně nahrál Jirkovi Novotnému před bránu, gólman hostí výborně vykryl, Jirka Pantůček dorážel, střela byla zblokována. Kubas Haresta rozehrávkou našel Míry Stloukala, ten posunul na Jirky Pantůčka, Jirka Pantůček prošel po lajně, nahrál před bránu Lubošovi Kakáčovi, od jeho nastaveného stehna se míč odrazil do brány – 2:0. Několikrát jsme se pokoušeli o střely na bránu, gólman pokaždé střely zlikvidoval. Na druhé straně Kubas Haresta několikrát výborně zlikvidoval střely hostujících hráčů. Poločas skončil 2:0.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, několikrát jsme vystřelili, ale míč pokaždé minul bránu. Jirka Pantůček vybojoval na polovině hřiště míč, ten se dostal k Jirkovi Novotnému, od něj míč putoval zpět Jirkovi Pantůčkovi, on obešel posledního hráče a střelou ke vzdálenější tyči zvyšoval na 3:0. A Jirka Pantůček opět v akci, podržel míč, pětnou přihrávkou k hranici vápna našel Jirky Novotného a ten s ledovým klidem míč usměrnil k levé tyči brány Valchova, čímž zvýšil naše vedení na 4:0. My jsme malinko polevili, vzadu jsme si nepokryli hráče, inkasovali jsme velmi levný gól, když se osamocený hráč dostal těsně u odkryté brány k míči a nezbývalo mu nic jiného než zasunout do sítě – 4:1. My jsme ihned odpověděli nejlepší akcí zápasu, to jsme si z jedné vyklepli všechny hráče po ose Luboš Kakáč, Jirka Pantuček, Míra Stloukal, finální přihrávku dával Míra Stloukal před bránou vlevo nabíhajícímu Lubošovi Kakáčovi, ten měl velmi usnadněnou úlohu – 5:2. Máme další akce, opět se nám nedaří zakončení. Jirka Pantůček se ocitl sám před brankářem, mířil ale těsně vedle. Na druhé straně opět po naší chybě zbytečně inkasovaný gól – 5:2. Do konce zápasu již branka nepadla, vítězstvím 5:2 jsme získali velmi důležité 3 body.

V dnešním zápase jsme měli více ze hry, více šancí, opět jsme mnoho z nich neproměnili. Na druhé straně jsme předvedli fotbalové akce jako v minulých letech, vstřelili jsme 5 branek, nebýt naší zbytečné nedůslednosti, měl by dnes velmi dobře a v klidu chytající Kubas Haresta čisté konto.

 Stloukal (Pantůček), Kakáč (Pantůček), Pantůček (Novotný), Novotný (Pantůček), Kakáč (Stloukal).

  v dnešním zápase si zaslouží ocenění všichni hráči, bodově vyšel zápas Jirkovi Pantůčkovi.

Zápas odehráli tito hráči: Kubas Haresta, Luboš Kakáč, Lukin Hrazdíra, Fero Földvary, Jirka Novotný, Jirka Pantůček, Míra Stloukal.

17. 9. 2012   kAkIn