Nick:
Návštěvy: 1021583
On-Line: 26
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

12. 5. 2012 7. kolo V. ligy
TJ SOKOL Valchov "A" - SK JKP Olešná
3:6 (0:2)

V sobotu jsme odehráli další zápas s týmem TJ Sokol Valchov "A", se kterým jsme v úterý vedli pohárovou bitvu se šťastným koncem pro soupeře. Na umělku do Valchova jsme přijeli s jediným cílem, získat tři body. Za chladného počasí jsme nastoupili k utkání v devíti lidech, soupeř se scházel dlouho, nakonec se začalo o půl hodiny později, domácí neměli rozhodčího, proto se vedení zápasu ujala po domluvě Alča. Při svém prvním střídání v zápase se Honza Haresta zranil, při rychlém pohybu si natáhl zadní stehenní sval, takže nás bylo na střídání hned o jednoho míň. Do utkání jsme vstoupili aktivně, měli jsme více ze hry, spoustu šancí. Luboš Kakáč se opět posunul do obrany, naopak do útoku šel v této sezóně střelecky potentní Zdena Čada. Na branku jsme nečekali příliš dlouho, Jirka Pantůček prošel do výhodné střelecké pozice, zakončil, míč se odrazil od břevna za čáru a zpět do hřiště. Domácí sice protestovali, že míč nepřešel čáru celým svým objemem, ale sudí Alča bez rozpaků ukázala na středový kruh - 0:1. Za chvíli se uvolnil před vápnem Luboš Kakáč, vystřelil, Zdena Čada míč lišácky tečoval k levé tyči domácí svatyně - 0:2 Do půlky už branka nepadla, šance sice byly, ale my jsme neměli přesnou mušku. Poločas tedy 0:2.

Do druhé půlky nastoupil Míra Stloukal a Míra Chemčuk posilněni zlatavým mokem a bylo to znát. Míra Chemčuk našel přihrávkou Míru Stloukala, ten si gólmana vychutnal a střelou od břevna zvyšoval na 0:3. Pak opět zakončoval Míra Stloukal, míč směřoval přímo do růžku, ale gólman stačil vyrazit na roh. Z rohu Jirka Pantůček našel Lukina Hrazdíry, ten z první těsně vedle. Soupeř rozehrál dlouhý míč, nepokrytý útočník hlavou snižuje na 1:3. Míra Chemčuk dlouhým a vysokým odkopem po lajně našel Zdenka Čadu, ten si míč zpracoval a z úhlu trefil místečko u vzdálenější tyče - 1:4. Na druhé straně vysoký centr, Zdena Čada si nepokryl útočníka, který hlavou snižuje na 2:4. V tomto okamžiku jako bychom přestali hrát a soupeř se nás snažil vysokými míči zatlačit. To se mu povedlo, netrvalo dlouho a dostali jsme po naší chybě třetí branku, soupeř tedy snížil na hrozivých 3:4. Fero Földvary se po našem upozornění stáhl zpět do obrany a vše začalo fungovat, tak jak má. Zdena Čada šel zpět do útoku a hned mu připravil Míra Chemčuk střeleckou příležitost, Zdena nezaváhal a bylo to 3:5. Měli jsme i další šance, největším spalovačem byl Míra Stloukal, který se ocitl po pěkné spolupráci několikrát sám před prázdnou bránou, ale míč se mu nepodařilo nasměrovat do brány. Tečku za utkáním udělal Jirka Pantůček, který se individuální akci dostal k zakončení a rozvlnil síť domácí brány - 3:6.

Opět se nám střelecky moc nedaří, vytvoříme si v zápase na dvacet jasných šancí, ale neproměníme ani ty nejjasnější. Nejvíce šancí spálil Míra Stloukal. Při vedení jsme opět přestali hrát, Fero Földvary se tlačil do útočení, z toho pak pramenily chyby v obraně, kde nás soupeř několikrát přečíslil a vstřelil laciné branky. Fero Földvary má své místo v obraně, zde je pro nás platnějším hráčem, což se také po jeho návratu zpět do obrany potvrdilo. Soupeř byl v jednoznačně slabší sestavě než na pohárový zápas, toho jsme využili a vezeme si z Valchova důležité a zasloužené tři body.

 Pantůček, Čada (Kakáč), Stloukal (Chemčuk), Čada (Chemčuk), Čada (Chemčuk), Pantůček.

  Nejlepším hráčem byl Míra Chemčuk, střelecký se daří Zdenovi Čadovi.

Zápas odehráli tito hráči: Haresta Jakub, Chemčuk Míra, Hrazdíra Lukin, Pantůček Jirka(C), Luboš Kakáč, Földvary Fero, Čada Zdeněk, Haresta Honza a Stloukal Míra.

17. 5. 2012   kAkIn