Nick:
Návštěvy: 952585
On-Line: 20
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

6. 4. 2012 1. kolo V. ligy
TJ Sokol Valchov "B" - SK JKP Olešná
3:5 (3:3)

Na pátek jsme si domluvili změnu pořadatelství tohoto zápasu z předchozí neděle. Ve Valchově mají díky novému hřišti s umělým povrchem možnost hrát zápasy i večer pod osvětlením, tudíž začátek dnešního zápasu byl stanoven na 18:00 hod. Do Valchova nás dorazilo docela dost. Celkově nás bylo 11, což je u našeho týmu dosti neobvyklé. Začátek byl na rozkoukání, míč nás moc neposlouchal. Akce byly na obou stranách, ale 1. branku vstřelili domácí, když se první střela odrazila od tyče, dorážka už směřovala do sítě - 1:0. My jsme se nenechali rozhodit a netrvalo dlouho, když vyrovnal vybojovaným míčem po odrazu Michal Feilhauer - 1:1. Zanedlouho vybídl Jirka Novotný do zakončení super nahrávkou Ondru Švédu, ten úplně v klídku krásně od tyče do brány - 1:2. Ani ne za 30 vteřin bylo ovšem vyrovnáno, když jsme svojí nedůsledností nechali domácí zakončit - 2:2. Ale to nebylo zdaleka vše. Domácí gólman nešikovně rozehrál míč, výkopem našel hlavu Ivoše Cupáka, míč se z jeho hlavy krásně snesl do brány - 2:3. Následovala hezká akce po ose Luboš Kakáč >> Michal Feilhauer, který byl sám před brankářem, ale branka z této šance nepadla. Jirka Pantůček se postavil v dnešním zápase do obrany, bylo poznat, že je to po dlouhé době jeho první ostrý zápas. Míra Chemčuk předvedl šikovné zakončení, brankář domácích vyrazil. Pak jsme dali prostor hráči domácích, který prošel přes celé hřiště a zakončil mezi nohy Kuby Haresty v naší bráně, bylo vyrovnáno 3:3. Tak skončil poločas.

Do druhé půlky jsme šli již pod osvětlením, takže jsme si připadali jako na zápase ligy mistrů, akorát chyběli diváci:-) Nám to nevadilo a předváděli jsme fotbal jako z jiné galaxie:-) Teda občas a jen někdo. Luboš Kakáč unikal soupeři, už už by šel sám na brankáře, byl ale faulován. K rozehrání se postavil Michal Feilhauer, který střelou ohrozil domácí branku, pokoušel se dorážet Zdena Čada, míč šel ale zpět, napodruhé se už Michal Feilhauer nemýlil - 3:4. Pak krásně potáhl míč Míra Chemčuk, byl faulován, ten zákrok psychicky neunesl, vyjel po protihráči, rozhodčí ho rychle uklidnil žlutou kartou. Luboš Kakáč následně mířil do brankáře, ale za okamžik si pohrál s obranou soupeře, po nahrávce Ondry Švédy překonal brankáře - 3:5. Ještě jsme měli další akce, třeba po souhře Jirky Novotného zakončoval Míra Stloukal, ale jeho šmudla do branky nedošla:-) Soupeř měl také spoustu šancí, buď se o ně postaral Kubas Haresta v naší bráně, nebo nám několikrát pomohla branková konstrukce. Měli jsme i to pověstné štěstíčko. My jsme ale do zápasu dali srdíčko a tak jsme si v novém ročníku připsali svoji první výhru 3:5.

Utkání nebylo z naší strany ideální, bylo poznat, že si někteří půl roku nesáhli na míč. V obraně jsme často propadali a nebýt dobře postavené brány, mohlo to skončit jinak. Ve hře dopředu nám dělalo problémy zakončení, ale byl to první zápas v roce 2012, takže snad se budeme jen a jen zlepšovat. První zápas pod kapitánskou taktovkou Jirky Pantůčka jsme zvládli.

 Feilhauer, Švéda (Novotný), Cupák, Feilhauer (Čada), Kakáč (Švéda).

  Dneska nás podržel Kubas Haresta, dobrý zápas odehrál Ivoš Cupák, bodově se vytáhl Ondra Švéda.

Zápas odehráli tito hráči: Haresta Jakub, Chemčuk Míra, Hrazdíra Lukin, Pantůček Jirka(C), Cupák Ivoš, Čada Zdeněk, Feilhauer Michal, Švéda Ondra, Novotný Jiří, Kakáč Luboš a Stloukal Míra.

6. 4. 2012   kAkIn ze zápisků A.N.D.Y.