Nick:
Návštěvy: 954119
On-Line: 21
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

08.09.2019 18. kolo III. VM-Izolace ligy
SK JKP Olešná - TJ Sokol Valchov
4:2 (2:1)

V nedělní dopoledne jsme se po dlouhé době sešli na fotbalovém hřišti v Šebrově. V další utkání III. ligy přijel tým TJ Sokol Valchov. Sobotní déšť travnatému povrchu jedině prospěl, mohl se tedy čekat kvalitní špíl. Nakonec dorazil i Zbyňa Štěpánek, ačkoli v týdnu avizoval svojí nepřítomnost. Škoda byla Míry Chemčuka, který již od 08:00 hod. začínal v Maďarsku půlmaratón, který nakonec zvládl v pěkném čase 01:27 hod.   Fero Földvary junior dorazil na zápas z technoparty nadopovaný 4 Redbully.

Na začátek zápasu jsme byli aktivnější. Soupeř byl malinko unavenější. Do vedení jsme se dostali záhy, když Jura Novotný házel aut na hranici vápna, do míče se opřel z první Davidi Kučera, rozvlnil tak síť branky hostů -  1:0. O něco později rozhodčí odpískal před vápnem faul na Máry Šimečka, k rozehrávce se postavil Jura Novotný, přihrál vedle stojícímu Zdenovi Čadovi, ten po zemi k tyči mezi hráči ve zdi překonal hostujícího gólmana podruhé -  2:0. My jsme byli techničtější, rychlejší. Měli jsme další šance. Luboš Kakáč střílel po nahrávce Zbyně Štěpánka, gólman vyrazil, Zbyňa vracel znovu zpět do vápna na Luboše Kakáče, který hlavou nastřelil ruku obránce ve vápně a rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu. Nevšiml si však, že Zbyňa Štěpánek při druhé vracečce již byl za autovou lajnou. Sám Zbyňa Štěpánek se postavil k exekuci penalty a míč hostům odevzdal   Hosté mají pěknou střelu, ale tuto kryje Víťa Štěpánek. Pak předvedl své kvality již zmiňovaný útočník, který si perfektně pokryl míč, následně centruje a neobsazený chlap hlavou snižuje na -  2:1. Luboš Kakáč si trošku pohrál s míčem, rozhodl se pro střelu, nezajímavá střela po zemi však proklouzla gólmanovi pod rukou a o par centimetrů minule levou tyč. Hosté se začínají rozehrávat. Trochu nám zatápí. Míč je mokrý, odskakuje nám. Hřiště sice výborný, ale mokrý. Jura Novotný střílí na dlouhou nohu, gólmanovi míč dělá starosti, mezi nohama mu propadl, ale nakonec jej má ve své moci. Útočník hostů sbírá veškeré míče, které jdou vrchem. Výborně si kryje míč, poté rozehrává spoluhráčům. Do poločasu již gól nepadl, stav je 2:1.

Ve druhé půlce hosté zvyšují svoje tempo, zápas má výborné parametry. Udivuje nás kvalita jmenovaného útočníka, který snad neztratil jediný míč. Opravdu je velmi silný ve sbírání vysokých míčů. My ale máme kvalitní obranu, která hosty nepouští do šancí. Naopak, Zdena Čad vhodil prudce aut směrem na bránu, hostující obránce nechtěně míč přehodil přes gólmana do sítě -  3:1. Pak hází aut Jura Novotný, Fero Földvary s křídly dolétl ke střele z první, míč se odráží od tyče a ven. Jura Novotný našel centrem Zbyně Štěpánka, ten zády k bráně přehodil gólmana - 4:1. Hostě ale ihned odpověděli, střela po zemi, Víťa Štěpánek situaci podcenil a v záklonu mu při odkopu míč podjel pod nohou do brány -  4:2. Soupeř vycítil šanci, zatlačil. Víťa Štěpánek výborným zákrokem předešlé zaváhání napravil, když se dokázal neuvěřitelně přemístit z levé strany na pravou a prudkou střelu vykryl. Víťa Štěpánek vysokým míčem našel Zbyně Štěpánka, Zbyňa zpracoval, ale střílí vedle. Luboš Kakáč po vyslání po lajně se dostává za obránce, přihrává před bránu, Fero Földvary junior ale míč zašlápl a gólman chytá. Luboš Kakáč dlouhým nákopem při obranné činnosti našel Zbyně Štěpánka, ten chvílí čeká, až mu dopředu prvně jmenovaný naběhne, pak však míč posílá mimo. Rozhodčí ukončuje zápas, ve kterém vítězíme  4:2.

Hosté předvedli, že jsou kvalitní tým. Potrápili nás.

  Musíme pochválit všechny hráče, několik jasných šancí vychytal Víťa Štěpánek. Zdena Čada vstřelil 2 branky  David Kučera poctivě odehrál každý souboj, soupeř poznal jeho důraz.

 David Kučera (Jura Novotný), Zdena Čada (Jura Novotný), Zdena Čada, Zbyňa Štěpánek (Jura Novotný).

Hráči:

 Štěpánek Víťa


 Kučera David

 Rech Vašek

 Födvary Fero

 Čada Zdeněk

 Šimeček Mára


 Novotný Jura

 Štěpánek Zbyňa

 Kakáč Luboš

 Földvary Fero junior.

 Valoušek Zdeněk.


11. 09. 2019   kAkIn