Nick:
Návštěvy: 951955
On-Line: 14
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

Středa 08.05.2019 5. kolo III. VM-IZOLACE LIGY
TJ SOKOL Valchov - SK JKP Olešná
6:2 (3:2)

O svátečním středečním večeru jsme dohrávali odložené utkání ve Valchově. V den velkého vítězství jsme ovšem na vytoužené 3 body nedosáhly. Domácí pro nás byli velkých soustem. Do brány se postavil Dan Čermák.

Začátek zápasu jsme prospali. Domácí šli do vedení 2:0. Začali jsme hrát, na 2:1 snižoval Zbyňa Štěpánek , když autový hod od Davida Kučery trknul před gólmanem do sítě - 2:1??. Druhou branku přidal sám David Kučera, když došoural do sítě míč od Fery Földvaryho juniora - 2:2 . To bylo z naší strany vše. Soupeř ještě stačil do poločasu jít do vedení 3:2.

Ve druhé půlce jsme zaostávali za soupeřem ve hře s míčem. Nedařilo se nám ten kulatý nesmysl zkrotit na noze, chtělo by to aspoň občas potrénovat. Měli jsme ale spoustu šancí, tyto jsme bohužel nedali. Soupeř na druhé strany šancemi nepohrdl a přidal nám tam na cestu ještě 4 fíky. Celkové skóre 6:2 sice neodpovídá hře na hřišti a poměru sil, ale domácí vyhráli zaslouženě.

V pátek zajíždíme na hřiště velkého favorita TJ Šerkovice, kde očekáváme velice těžký zápas a nemůžeme s takovým výkonem počítat ani s bodem. Ale každý zápas je jiný.

  Zbyňa Štěpánek (David Kučera), David Kučera (fero Földvary mladší).

Hráči:Dan Čermák - Zdena Vach, David Kučera, Zdena Čada, Míra Chemčuk, Vašek Rech - Jura Novotný, Marek Šimeček, Zbyňa Štěpánek a Fero Földvary mladší.

15.07.2019   kAkIn