Nick:
Návštěvy: 954110
On-Line: 18
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

9. 10. 2011 20. kolo IV. ligy
SK JKP Olešná - TJ Sokol Valchov
9:1 (5:0)

V neděli jsme sehráli další utkání. Na naše hřiště dorazil poslední tým naší skupiny. Na jejich hřišti jsme v jarním utkání prohráli 3:2. Nás se sešlo pouze osm, tedy dva na střídání, ale vzhledem k chladnu to bylo v pořádku. My jsme chtěli odčinit minulou porážku z Vanovic a zabojovat o udržení ve IV. lize, proto jsme začali zhurta. Okamžitě jsme se dostávali do zakončení, nahrával Fero Földvary na Michala Feilhauera, ale z toho nic nebylo. Pak Jirka Pantůček na Jirky Novotného, ten hlavičkoval těsně nad. Branky jsme se dočkali o něco později, Jirka Pantůček nahrál na půlku, kde byl jako poslední Fero Földvary, který z první vyslal na bránu soupeře svoji Ferovku po zemi, která skončila v síti 1:0. Pak jsme v obraně udělali velkou chybu, málem jsme inkasovali. Na druhé straně jsme se pokoušeli o střelbu, vyslali jsme jich hodně, ale žádná se neujala. Jirka Novotný se perfektně vrátil a odvrátil tak nebezpečný útok. Michal Feilhauer se krásně otočil, dával před prázdnou bránu Jirkovi Novotnému, ten se netrefil. Michal Feilhauer střílel do růžku, brankář pohotově vykryl. Jirka Novotný krásně posunul na Michala Feilhauera a ten se nemýlil - 2:0. Na druhé straně musel vytáhnout skvělý zákrok Kuba Haresta, skóre se neměnilo. Po skvělém rozebrání obrany šli sami na brankáře Luboš Kakáč s Jirkem Pantůčkem, Luboš Kakáč posunul do tandemu na Jirky Pantůčka, ten trefil prostor u tyčky a bylo to 3:0. Za chvíli se situace opakovala, bylo několik nahrávek, pak posunul Jirka Pantůček na Luboše Kakáče, ten si míč ještě zpracoval a střelou k levé tyči zvýšil na 4:0. A další krásná akce, Luboš Kakáč s Jirkou Svobodou rozebrali obranu soupeře, pak stihl Jirka míč nacentrovat před bránu, kde Luboš Kakáč hlavou rozvlnil po páté síť - 5:0. Do poločasu se nic zajímavého neudálo, poločas tak skončil 5:0.

Do druhé půlky jsme šli s tím, že musíme hrát stejnou hru, dále bojovat a vstřelit nějakou branku. My jsme hráli opačně. Soupeř nás dostal pod tlak, nešly nám přihrávky, Zdeny Čady neposlouchaly jeho nové kopačky, proto vystřídal, aby mohl kopačkám udělat kázání=0) Jirka Novotný krásně zpracoval, připravil míč pro Jirky Pantůčka, ten ovšem přestřelil. Soupeř se snažil napadat a tak se na chvíli usadil před naší bránou, naštěstí jsme veškeré akce odvrátili. Na druhé straně jsme šli několikrát do přečíslení, ovšem místo nahrávky byla střela a místo střely byla nahrávka, takže z toho vlastně nic nebylo. Pak na hřiště nastoupil Zdena Čada, který byl najednou jako vyměněný. Asi kázání kopačkám promohlo:-) Na hranici vápna si vyměnil míč s Lubošem Kakáčem a pak krásně zakončil - 6:0. Za chvilku super akce po ose Zdena Čada - Luboš Kakáč - Michal Feihauer a posledně jmenovaný dával do prázdné brány už na 7:0. A podobná akce se opakovala, tentokrát šel míc po ose Luboš Kakáč - Zdena Čada, Zdena poslal patičkou na Jirky Pantůčka a ten podobně jako v předchozí akci Michale Feilhauer, poslal míč do brány - 8:0. Pak si oba role vyměnili, Jirka Pantůček nahrál Zdenovi Čadovy a ten zvyšoval už na 9:0. Jak jsme byli namlsaní, Zdena Čada útočil do plných, míč mu odskočil od nohy a soupeř šel do přečíslení 4 na 2, Kuba Haresta čisté konto neudržel - 9:1. Do konce se už skóre neměnilo, vyhráli jsme 9:1.

Dneska jsme všichni hráli výborně, ve druhé půlce jsme předváděli akce jako za mlada. Dokonce jsme se trefovali i do brány, hodně šancí ještě zůstalo nevyužito.

 Földvary (Pantůček), Feilhauer (Novotný), Pantůček (Kakáč), Kakáč (Pantůček), Kakáč (Svoboda), Čada (Kakáč), Feilhauer (Kakáč), Pnatůček (Čada), Čada (Pantůček).

  V tomto zápase hrál celý tým moc dobře, ale vyzvidhnout musíme Fery Földvaryho, který výborně napadla soupeře a častokrát tak ukočil slibnoou akci hráčů Valchova.

Zápas odehráli tito hráči: Haresta Jakub, Földvary Fero, Čada Zdeněk, Feilhauer Michal, Svoboda Jiří, Kakáč Luboš, Jirka Pantůček a Jirka Novotný..

11. 10. 2011   kAkIn