Návštěvy: 716807
On-Line: 30
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

4. 6. 2011 9. kolo IV. ligy
TJ Sokol Valchov - SK JKP Olešná
3:2 (1:0)

V sobotu 4. června 2011 jsme zajeli na škvárové hřiště do Valchova. Na velkém fotbalovém hřišti domácí připravili opět hřiště menších rozměrů, které bylo po minulém dešti a následnému zatvrdnutí značně hrbolaté a tvrdé. Do utkání nás nastoupilo sedm hráčů. Od začátku se hrálo od brány k bráně, více ze hry jsme měli možná i my, ale hosté měli nebezpečné protiútoky. Jeden protiútok také proměnili, když se po levé straně mezi dvěma našimi obránci prosadil mladičký útočník, který pak přeloboval i vyběhnutého Kuby Harestu. Na druhé straně našel super přihrávkou Zdena Čada skoro přes půl hřiště před brankou nabíhajícího Luboše Kakáče, který ale nedokázal ideální míč zpracovat. My jsme se sice snažili, ale nebylo nám to nic platné. Především Luboš Kakáč byl velmi špatný, proto i vlivem zranění raději odstoupil ze zápasu. Několikrát dobře zasáhl v naší bráně Jakub Haresta. V týmu Valchova nám dělali problémy především mladí kluci, kteří svým pohybem na hřišti byli velmi cítit. Poločas skončil 1:0.

Do druhé půlky jsme šli s tím, že se pokusíme vyrovnat. Byli jsme opět aktivnější, Zdena Čada s Mírem Chemčukem se v obraně snažili krátkými rychlými nahrávkami kombinovat, v útoku velmi dobře pracoval Michal Feilhauer, který druhou půlku po zranění Kakáče odehrál celou. Soupeř nás opět uzemnil, když z pravé lajny skoro od poloviny hřiště krásnou střelou do pravého horního růžku vymetl všechny pavučiny. Bylo to 2:0. My jsme začali tlačit, viděli jsme i šance, nakonec na 2:1 snížil Dan Klimeš takovou ušmudlanou dorážkou, která nás měla vyhecovat k ještě většímu výkonu. Od druhého poločasu byli jen dva míče, domácí pro ně ani nechodili, když byli zakopnuté do přilehlého lesíka, což jim náramně vyhovovalo. Již v první půlce je musel v lese několikrát hledat Lukin Hrazdíra, aby se mohlo vůbec hrát. Ve druhé půlce sbíral míče Luboš Kakáč, který se při tomto zapotil více, než když hrál na hřišti. Když to vypadalo, že máme soupeře na lopatkách, udělal převeliký kiks na půlce Fero Földvary, kdy nesmyslně přihrával patičkou a otočen k naší bráně na Zdeny Čady, který byl ale úplně jinde, než směřovala přihrávka, jíž se ujal domácí útočník a také pohodlně zakončil, čímž zvýši vedení domácích na 3:1. Tato inkasovaná branka na nás zapůsobila jako těžké KO. I přesto jsme se ale z toho po chvíli oklepali a snažili se domácí zatlačit. Po pěkné akci Míry Chemčuka, který po obejití několika protihráčů nahrál Zdenovi Čadovi, jeho zakončení mířilo mimo bránu. Krásný okamžik jsme viděli za chvíli poté, kdy Michal Feilhauer z pravé strany vypálil za běhu bombu, která se odrazila od pravé tyče zpět. Zdena Čada obehrál několik protihráčů, míč připravil nádherně pro Michala Feilhauera, který snížil na 3:2. My jsme ještě více přitlačili, cpali jsme se do zakončení a zapomínali jsme na zadní vrátka, čehož několikrát využili domácí k ohrožení naší brány. Asi minutu před koncem řádné hrací doby se objevil ve vynikající šanci Michal Feilhauer, jeho střela mířila těsně vedle. Rozhodčí ukončil utkání pro nás s nepřijatelným výsledkem 3:2.

Opět jsme inkasovali dvě branky po našich jasných a hrubých chybách v obraně. Je nutno podotknout, že díky domácím, kteří nebyli schopní zajistit míč ke hře, se celková doba řádné hrací snížila na nějakých 60 procent. Ve druhé půlce se hrálo pouze díky tomu, že pro míče chodil Lukin Hrazdíra a Luboš Kakáč, jinak by se poločas hrál na hřišti asi pouze 10 minut. Utkání taktéž ovlivnila neúčast Jirky Pantůčka, který by svojí bojovností pomohl k lepšímu výsledku.

Klimeš, Feilhauer (Čada).

Jako nejlepšího hráče nemůžeme zvolit nikoho, Jakub Haresta nás opět několikrát podržel, dobře zahrál Michal Feilhauer, Zdena Čada a Míra Chměčuk.

Zápas odehráli tito hráči: Haresta Jakub, Földvary Fero, Čada Zdeněk, Hrazdíra Lukin, Feilhauer Michal, Klimeš Dan, Kakáč Luboš a Stloukal Míra.