Nick:
Návštěvy: 1021608
On-Line: 32
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

10. 10. 2010 20. kolo IV. ligy
SK JKP Olešná - TJ SOkol Valchov "A"
2:5 (1:1)

V neděli 10. 10. 2010 jsme sehráli další kolo IV. ligy. Na naše hřiště přijel soupeř z Valchova, ze zápasu jsme počítali se třemi body do tabulky. Od začátku zapásu jsme vedli 1:0, kdy branku vstřelil pěknou střelou z dálky David Mikač. Pak však Zdena Čada nezvládl ubránit hráče soupeře a bylo to 1:1. Potom měl pěknou akci Feilhauer po rozehrávce rohového kopu soupeře u naší brány, podařilo se nám soupeře přečíslit, pak ještě dorážel Dan Klimeš, ale branka nepadla. Často jsme si zbytečně nahrávali, následně jsme ani akci nezakočili. Soupeř měl převahu, stále útočil, byl to výkonem úplně jiný mančaft než když jsme hráli u nich. My jsme se často jen bránili. Půlka skončila 1:1.

Na začátku druhé půlce skákal Milanovi Musilovi míč, soupeř toho využil a bylo to 1:2. Následně nedal soupeř do prázdné brány. My jsme se moc moc snažili, ale prostě nám to nešlo. Měli jsme tlak před bránou soupeře, ale nic z toho nebylo. Pak jsme však neuhlídali hráče soupeře a ten zvyšoval na 1:3. I my jsme se dočkali branky, když rozhodčí musel odpískat nedovolený zákrok na Fery Földvaryho ve vápně. K penaltě se postavil Jirka Pantůček, aspoň že z penaltového puntíku se nemýlí - 2:3. Jenže soupeř dále pokračoval ve svém snažení, přes dva hráče vystřelil z otočky a bylo to již 2:4. A aby toho nebylo málo, Pantůček na půlce hříště ztrati míč, soupeř vystřelil z dálky a bylo to 2:5. Zak skončil i celý zápas.

My jsme měli před zápasem s Dlouho Lhotou stále ještě šanci na druhé místo, ale oba zápasy, jak s Dlouhou Lhotou, tak s Valchovem jsme prohráli. Z těchto dvou zápasů se počítalo se šesti body, nakoenc máme nulu. Takhle se o postup rozhodně nehraje. Máme tolik šancí, které neproměníme. Pak uděláme hrubku a soupeř toho vždy využije. Je to velká škoda.

 Mikač, Pantůček z pen.

  Jako nejlepší hráč byl zvolen David Mikač.

Zápas odehráli tito hráči: Musil Mlan, Földvary Fero, Čada Zdeněk, Pantůček Jiří, Mikač David, Feilhauer Michal, Stloukal Míra a Klimeš Dan.

25. 10. 2010   kAkIn