Návštěvy: 726215
On-Line: 5
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

18. 6. 2010 9. kolo IV. ligy
TJ Sokol Valchov - SK JKP Olešná
0:2 (0:0)

V pátek 18. 6. 2010 jsme sehráli další kolo IV. ligy. Zajeli jsme na horkou půdu do Valchova, kde nás čekalo velké fotbalové hřiště. Jelikož se hrálo v pátek, mnoho lidí nemohlo. Na hřiště jsme přijeli v počtu sedm, bohužel dvě osoby z toho byly holky. Nastoupili jsme pouze čtyři hráči do pole, v bráně chytal Fero Földvary. Soupeř naštěstí pro nás nachystal malé hřiště, které nám vyhovovalo. Ve čtyřech lidech jsme byli jednoznačně lepší, od začátku jsme měli míč více my. Hodně jsme Valchovu zatápěli. Asi po 15 minutách hry přijel Míra stloukal a srovnal počet hráčů na hřišti. Od té doby se naše hra malinko zhoršila, už jsme neměli tolik místa. První branku jsme vstřelili my, když ve druhé půli po akci Kakáč - Pantůček, posledně jmenovaný vystřelil tvrdou ranou na bránu, hostující obránce míč tečoval a tento tak skončil v síti - 0:1. Druhou branku přidla opět Pantůček, když proměnil nám nabídnutou penaltu za jasné hraní rukou - 0:2. Zápas byl bezproblémový, soupeř měl několik velmi dobrých příležitostí, v těchto momentech nás zachránil velmi dobře chytající Fero Földvary. Zápas skončil 0:2 pro náš tým.

Výkon v zápase byl dobrý, špatné bylo, že nás přijelo tak málo. Kdyby to bylo o malinko lepší soupeř, asi by byl výsledek jiný.

Pantůček, Pantůček z pen.

Jako nejlepší hráč byl zvolen Fero Földvary, který nás podržel.

Zápas odehráli tito hráči: Földvary Fero, Čada Zdeněk, Hrazdíra Lukin, Pantůček Jiří, Kakáč Luboš a Stloukal Míra.