Nick:
Návštěvy: 951473
On-Line: 13
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

03. 09. 2014 12. kolo V. ligy
SK JKP Olešná – Tuzemák Boskovice
3:2 (1:0)

Další zápas na domácím hřišti jsme odehráli v nedělním odpoledni, zavítal k nám tradiční soupeř Tuzemák Boskovice. Od začátku jsme byli aktivnější, brzo jsme se dočkali i branky. Luboš Kakáč si narazil s Jurem Novotným, prvně jmenovaný míč poté uklidil k levé tyči – 1:0. Neustále jsme se dostávali do šancí, ale nebyli jsme schopni je proměnit. První poločas skončil 1:0.

Druhá půlky byla totožná s první, my jsme měli převahu, šance, ale skóre se dlouho neměnil. Pak Jura Novotný posunul na Luboše Kakáče, který prošel po pravé straně až k brankové lajně, nahrál před bránu, kde už na přihrávku čekal Míra Stloukal, který v pohodě zvýšil na 2:0. Soupeř se začal osmělovat, my jsme však z protiútoku zvýšili, když Zdena Čada našel Jury Novotného, který se nemýlil – 3:0. Vypadalo to, že máme vítězství v kapse, spoustu šancí jsme neproměnili. Po špatně rozehrávce soupeř snížil – 3:1. My jsme přestali hrát, po další akci soupeře jsme měli náskok jen jednu branku – 3:2. Do konce utkání se ale už nic nestalo, my jsme si došli pro 3 body.

 Branky: Kakáč (Novotný), Stloukal (Kakáč), Novotný (Čada).

  Velmi dobrý zápas odehrál Fero Földvary

Hráli: Kubas Haresta, Zdena Čada, Alfréd Földvary, Michal Kupka, Jiří Novotný, Luboš Kakáč, David Kučera, Lukin Hrazdíra, Míra Stloukal, Mára Šimeček.

30. 09. 2014   kAkIn