Nick:
Návštěvy: 951433
On-Line: 10
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

12. 10. 2013 20. kolo V. ligy
FC Tuzemák Boskovice - SK JKP Olešná
2:2 (0:2)

V sobotu jsme jeli na umělku do Boskovic řádně oslabeni, protože jsme měli pouze jednoho hráče na střídání, omlouval se David Kučera, Michal Feilhauer na tomto povrchu hrát nemůže pro bolesti kolen. Kapitánskou pásku převzal po Davidovi Kučerovi Jura Šamalík.

Začali jsme sice se zpožděním, ale docela dobře. Měli jsme jasnou převahu, několik šancí. My jsme je neproměnili, domácí se proto osmělili, Kubas Haresta musel několikrát zasahovat. Pak se to otočilo, my jsme se tlačili do jejich brány. Fotbalově jsme byli lepší. Fero Földváry si vzal míč, prošel přes několik hráčů, ukázal svoje umění, míč posunul Jurovi Šamalíkovi, který technickou střelou nádherně rozvlnil síť – 0:1. Pak měl šanci k zakončení Luboš Kakáč, nedal, na druhé straně byla nebezpečná střela u naší brány, Kubas Haresta opět zachraňoval. Měli jsme hodně střel v zakončení – Luboš Kakáč, Jura Novotný, Zdena Čada, ale nic se neujalo. Zdena Čada vhazoval aut, míč posadil přímo na hlavu Jurovi Novotnému, ten ho usměrnil do sítě – 0:2. U naší brány hlavičkou málem skóroval útočník domácího týmu. Zdena Čada provedl super akci po pravé straně, obstřelil gólmana vlevo, míč šel těsně vedle. Pak zas domácí čarovali u naší brány, naštěstí se žádná střela neujala. Pak měl další šanci Zdena Čada, ale zvýšit naše vedení se mu nepodařilo. Poločas tak skončil 0:2.

Druhou půlku jsme nezačali moc dobře, dá se říct, že z první akce jsme inkasovali 1:2. Hráli jsme stejně. Měli jsme více ze hry, byli jsme fotbalovější, míč nás více poslouchal, ale zakončení bylo špatné. Faul na Zdenka Čady, ten přímý kop zkusil sám, míč skončil vedle brány. Domácí se dostávali více do šancí, nebyli jsme schopni míč jednoduše odkopnout. Pak měl šance Jura Novotný, ale svoji sbírku vstřelených branek v roce 2013 nerozšířil. Pak měl po akci domácího týmu možnost ukázat svoje umění Kubas Haresta, parádně zneškodnil nebezpečnou šanci. Vzápětí ale se ale musel sklonit před střelcem vyrovnávající branky, bylo to tedy 2:2. Soupeř se snažil útočit. My jsme hráli v klidu, snažili jsme si míče dávat přesně, což se někdy nedařilo. Ke konci zápasu jsme domácí tým zatlačili, snažili jsme se rozhodnout v náš prospěch, ale nepodařilo se. Zápas tak skončil remízou 2:2.

  V tomto zápase hrál dobře Zdena Čada, výborně zachytal Kubas Haresta

 Jura Šamalík ( Földvary), Novotný (Čada)

Hráli: Kubas Haresta, Zdena Čada, Luboš Kakáč, Jirka Novotný, Lukin Hrazdíra, Fero Földvary, Jura Šamalík.

04. 05. 2014   kAkIn