Návštěvy: 716282
On-Line: 99
Poslední zápas: 20. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - FC Sebranice 2002 (1. tým V. ligy) 4:0 Příští zápas: 21. kolo V. ligy  Sharks Štěchov - SK JKP OLEŠNÁ  Dne 14. 10. 2017 Sobota v 16:00 hod.   SRAZ V 15:00 hod.

09. 06. 2013 9. kolo V. ligy
SK JKP Olešná - FC Tuzemák Boskovice
4:8 (2:2)

V neděli jsme sehráli další kolo V. ligy, již 9. Jelikož den před zápasem znovu hustě pršelo, hřiště bylo ve spodní části opět ve špatném stavu. Tentokráte byla u spodní brány velká louže, hluboké bahno. Proto jsme asi o 3 metry zmenšili hřiště.

Do zápasu nezasáhl Jirka Pantůček pro zranění kolene, naštěstí dorazil David Mikač, což byla pro nás velká posila. Začalo se vlažně. Měli jsme výhodu přímého kopu, ale provedení bylo tragické, ihned z protiakce jsme obdrželi první branku - 0:1. Vyrovnat jsme mohli záhy, po akci David Mikač - Jirka Novotný, zakončoval Luboš Kakáč, brankář skvěle vyběhl, míč vyrazil. Netrvalo dlouho a bylo to již 0:2. Hosté házeli aut skoro z rohu, míč dotlačili do naší sítě. David Mikač rozehrál po nedovoleném zákroku z naší poloviny vysoký míč před bránu, Michal Kupka pohotově zády míč poslal do sítě 1:2. Stejnou akci jsme předvedli za pár minutek, Michal Kupka tentokrát poslal míč těsně vedle brány.

Zdena Čada nahrál Jirkovi Novotnému, ten chtěl prodloužit na volného Luboše Kakáče, jeho nezištná přihrávka se odrazila od obránce do brány a my tak vyrovnali na 2:2. Soupeř předvedl několik rychlých akcí, při kterých jsme se nestíhali vracet, zachránil nás Kubas Haresta, který pěkně vyběhl a šance vychytal. Za okamžik další akce soupeře, Kubas Haresta byl na svém místě. Do konce poločasu již branka nepadla, takže po prvních pětatřiceti minutách bylo skóre 2:2.

O přestávce jsme si řekli, že musíme zpřesnit přihrávky, více střílet z dálky, výkopy budou směřovat před bránu, kde budeme dorážet. Zdena Čada našel Jirky Novotného, ten našel vlevo nabíhajícího Davida Mikače, jeho střela mířilo po zemi přesně k pravé tyči a vedli jsme 3:2. Asi za minutu akce jako přes kopírák, Jirka Novotný rozehrál vlevo, zde nabíhal David Mikač, jeho střela po zemi skončila opět u pravé tyče, skóre jsme navýšili na 4:2. Vypadalo to, že jsme na koni, že přidáme i další branky. Měli jsme ihned dvě šance, ale branka z toho nepadla. Najednou jsme viditelně přestali hrát, soupeř se dostal k zakončení, zachraňoval Zdena Čada. Další akce Tuzemáku, málem, že jsme si nedali vlastence. A další akce soupeře, i přesto, že jsme měli vzadu tři naše hráče, podařilo se útočníkovi Boskovic snížit na 4:3. Měli jsme výhodu rozehrávání rohového kopu, Jirka Novotný rychle rozehrál na Luboše Kakáče, ten míč netrefil. Soupeř rychle převzal, upaloval na naši bránu a byla z toho branka na 4:4. Luboš Kakáč se dostal k zakončení, míč šel vedle brány. Na druhé straně soupeř zaútočil a bylo to 4:5. My jsme byli bezradní. Akce Davida Mikače na Jirky Novotného, ale nic z toho nebylo. Kubas Haresta v naší bráně musel opět ukázat své kvality a zachraňoval. Přes všechnu snahu Kubase Haresty jsme opět inkasovali, my jsme se z útočné poloviny nestihli vrátit, bylo to 4:6. Do konce zápasu jsme dostali ještě další dvě branky, obě byly po stejných akcích a naších chybách. Zápas tak skončil 4:8.

Od začátku zápasu jsme byli ve všem pomalejší. Bylo hezké, že jsme otočili z 0:2 na 4:2, když jsme pak ale přestali hrát a vyráběli jednu chybu za druhou, které soupeř jednoduše potrestal. Asi jsme si mysleli, že od stavu 4:2 půjde vše samo. To byl ale omyl a my jsme předvedli asi nejhorší výkon v tomto roce.

Nejlepší hráč v našem týmu jsme museli zvolit Davida Mikače, který na jednu branku nahrál a další dvě sám vstřelil. Snažil se po celý zápas, bojoval.

Branky: Kupka (Mikač), Novotný (Čada), Mikač (Novotný), Mikač (Novotný).

Hráli: Kubas Haresta, Lukin Hrazdíra, Luboš Kakáč, Zdena Čada, Alfréd Földvary, David Mikač, Michal Kupka, Jirka Novotný.