Nick:
Návštěvy: 951460
On-Line: 15
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

16. 10. 2011 21. kolo IV. ligy
SK JKP Olešná - FK Tuzemák Boskovice

1:1 (1:0)

V neděli 16. 10 2011 jsme sehráli předposlední zápas sezóny 2011. V tomto zápase nám šlo o hodně. Ziskem tří bodů bychom měli velkou šanci na udržení se ve IV. lize. Do brány se postavil David Mikač, který nahradil absentujícího Kuby Haresty.

Ihned od začátku jsme na soupeře vlítli, chtěli jsem každopádně v tomto zápase naplno bodovat. Luboš Kakáč prošel přes tři obránce, před bránou nahrál Ivošovi Cupákovi, který od tyče rozvlnil síť a bylo to hodně rychle 1:0. Pak se ovšem polevilo. Soupeř nebyl v nijak úžasné formě, ale my jsme se jeho stylu přizpůsobili. Několikrát se o střelu z dálky pokoušel aktivní Fero Földvary, bohužel vždy něco málo chybělo. Poločas skončil 1:0

Druhá půlka pokračovala s naší převahou, ale kterou jsme nedokázali využít ke vstřelení branek. A když branku nedáme my, tak soupeř ano. Hráči Boskovic šli do protiútoku, obešli Lukina Hrazdíru, poté vystřelili, David Mikač míč vyrazil, ale pouze do dobíhajícího Lukina Hrazdíry, od kterého se nešťastně odrazil zpět do brány - 1:1. Vsadili jsme vše na útok. Zdena Čada se pěkně obtočil, nahrál před bránu Michalovi Feilhauerovi, ten ale promáchl. Máme hodně smůlu, nedáme opět i vyložené šance, jako když Zdena nahrál přes celé hřiště na Michala Feilhauera, ten měl v tomto zápase bohužel černého Petra, takže z toho nic nebylo. Zápas je docela vyhecovaný, my jej ale nezvládáme. Jirka Svoboda nastřelil tyč, druhý Jirka, ale Pantůček doráží vedle brány. Do konce zápasu jsme branku neviděli, takže zápas skončil pro náš špatným výsledkem 1:1.

  Dnes byl jako nejlepší hráč zvolen Fero Földvary

  Cupák Ivo (Kakáč)

Zápas odehráli tito hráči: Mikač David, Hrazdíra Lukin, Földvary Alfréd, Feilhauer Michal, Čada Zdeněk, Pantůček Jirka, Cupák Ivoš, Svoboda Jirka, Švéda Ondra, Kakáč Luboš.

24. 12. 2011   kAkIn