Nick:
Návštěvy: 951477
On-Line: 12
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

11. 6. 2011 10. kolo IV. ligy
FK Tuzemák Boskovice - SK JKP Olešná

4:0 (0:0)

V sobotu 11. 6. 2011 jsme zavítali na umělku do Boskovic, kde jsme se střetli s Tuzemákem. K zápasu nejel kvůli zranění Luboš Kakáč, Jirka Pantůček, který byl svatbě, Míra Chemčuk, který byl na hodech a Zdena Čada, který dal přednost fesťáku v Letovicích. V zápase byli jasně lepší domácí, kteří využili opět našich hrubých chyb v obraně a vstřelili čtyři branky. O střely na soupeřovu bránu se pokoušel Michal Feilhauer, ale neúspěšně. Jelikož nebyl nikdo, kdo by celé dění na hřišti zadokumentoval, je celá tato reportáž takto strohá. Dle komentáře Michala Feilhauera byla hrá velmi špatná, kdy jsme si nebyli schopni přihrát, někteří stále neví, jak a ke komu při bránění přistupovat. Někteří stále jen myslí na to, že budou hrát útoku a už nechápou, že i útočníci mají své obranné povinnosti. Velmi dobrý výkon podal domácí rozhodčí.

Jarní část už musíme dohrát, ve volnu si musíme sednout a domluvit se, jestli chceme dále pokračovat v malé kopané nebo jestli to zabalíme, protože to takhle dál nejde.

  Dnes nebyl nikdo zvolen jako nejlepší hráč.

Zápas odehráli tito hráči: Haresta Jakub, Hrazdíra Lukin, Földvary Alfréd, Feilhauer Michal, Cupák Ivoš, Hlaváč Martin, Švéda Ondra, Klimeš Dan a Stloukal Míra.

17. 6. 2011   kAkIn