Nick:
Návštěvy: 1021630
On-Line: 26
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

18. 9. 2010 17. kolo IV. ligy
FK Tuzemák Boskovice - SK JKP Olešná

2:7 (0:3)

V sobotu 18. 9. 2010 jsme cestovali na umělku do Boskovic, kde jsme odehráli utkání s FK Tuzemák Boskovice. Nakonec jsme se sešli v pouze šesti hráčích. Před zápasem jsme se rozhodovali, kdo půjde do brány chytat, zda Fero Földvary či Kakáč. Fero Földvary byl unaven a nechtělo se mu moc běhat, Kakáč má dlouhodobé problémy s tříslem. Nakonec se po domluvě do brány postavil Fero Földvary, Kakáč hrál posledního. Zápas se začal se zpožděním, čekalo se rozhodčího. Od začátku jsme hráli pěkný fotbal, dařily se nám kombinace, pěkně jsme si dokázali nahrát. Soupeř se sice snažil, ale moc se mu nedařilo. Několikrát se dostal na dostřel brány, ale jeho zakončení bylo tristní. Branky na sebe nedaly dlouho čekat. První vstřelil po přihrávce Kakáče Míra Chemčuk. Na 0:2 zvyšoval po odražené střele Kakáče krásně k tyči Míra Stloukal. Třetí přidal ještě do poločasu Michal Feilhauer, který měl v tomto zápase velkou chuť a střílel z každé pozice. To jsme ještě neproměnili další jasné šance, ale nevadilo nám to, hráli jsme úplně v pohodě. Míra Chemčuk se Zdenem Čadem tvořili hru, Michal Feilhauer s Mírem Stloukalem se snažili o častou střelbu, hlavně z větší vzdálenosti. Všechny naše střely byly velmi nebezpěčné. Poločas skončil 0:3.

O přestávce jsme si řekli, že budem pokračovat v této hře, v bráně zůstane Fero Földvary, jelikož výborně rozehrával od brány a hrál takové libero. Na začátku druhé půlky jsme sice inkasovali, ale my jsme pokračovali v tlaku na bránu soupeře. Několik šancí nám vychytal velmi dobrý brankář domácích. Na 1:4 zvyšoval Míra Chemčuk po nahrávce Michala Feilhauera. Za okamžik předvedli akci podle učebnice Zdena Čada a Luboš Kakáč. Kakáč poslal mezi dvěma hráči míč na Zdeny, který se krásně uvolnil a jeho souboj s brankářem skončil pátou brankou. Netrvalo dlouho a další nahrávka Luboše Kakáče nalezla tentokráte Michala Feilhauera, který již zvyšoval na 1:6. Pak soupeř snížil a to bylo od něj v tomto zápase vše. Sedmou brankou si Michal Feilhauer dokončil svůj hattrick. Zápas skončil 2:7, celou dobu jsme měli zápas pod kontrolou.

  Dnes jsme museli zvolili Michala Feilhauera, který měl svůj den, vstřelil tři branky, neustále se snažil o zakončení.

  Chemčuk (Kakáč), Stloukal (Kakáč), Feilhauer(Chemčuk), Chemčuk (Feilhauer), Čada (Kakáč), Feilhauer (Kakáč), Feilhauer

Zápas odehráli tito hráči: Földvary Alfréd, Kakáč Luboš, Čada Zdeněk, Feilhauer Michal, Chemčuk Míra a Stloukal Míra.

25. 10. 2010   kAkIn