Nick:
Návštěvy: 951439
On-Line: 16
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

23. 5. 2010 6. kolo IV. ligy
SK JKP Olešná - FK Tuzemák Boskovice

1:3 (0:1)

K dalšímu utkání k nám dorazil soupeř z Boskovic, nyní to byl FK Tuzemák. Od začátku utkání jsme byli lepší, vytvářeli jsme si šance. Jednu takovou vypracoval Pantůček, který nahrával před bránu na Kakáče, tomu se nepodařilo zakončit do odkryté branky. Pro začátek jsme se zabydleli na půlce soupeře, ale nebylo nám to nic platné, opět jsme nedokázali proměnit šance. Pak se však dostal do zakončení soupeř, který vystřelil, Milan Musil míč vyrazil daleko za vápno, kde se do míče opřel další hráč Tuzemáku a prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 0:1. My jsme opět útočili, David Mikač protlačil míč k bráně, nechybělo moc a mohlo být vyrovnáno, dorážku však Pantůček přehlavičkoval. Rozhodčí odpískal sporné vykopnutí míče od hostujícího brankáře, měli jsme výhodu nepřímého kopu, míč jsme podle tradic fair-play odkopli do zámezí. Poločas skončil 0:1.

Druhý poločas jsme začali aktivně. Pantůček se dostal nádhernou samostatnou akcí před brankáře, ale bohužel se mu opět nepodařilo skórovat. Zaslouženého vyrovnání jsme se dočkali, když jsme vhazovali aut, který mířil do vápna na Zdeny Čady, ten míči uhnul, tento prošel do vápna, kde se pravděpodobně odrazil od obránce Tuzemáku do brány, kde na něj dorážel David Mikač, branka byla nakonec připsána Davidovi Mikačovi - 1:1. Od té doby jsme se vrhli na útočení a s velkým odhodláním získat tři body za výhru. Tlačili jsme se do brány soupeře, měli jsme pěkné šance, ale jak již je naší tradicí několik let, nedokážeme tyto šance proměnit. Naší nemohoucnosti v zakončování využil soupeř, kterému se nás podařilo v obranné fazi přečíslit a proměnit šanci, 1:2. My jsme však nepřestali, stále jsme se snažili o vstřelení branky, měli jsme jasnou územní převahu, byli jsme jednoznačně lepší než soupeř, ale ten se opět dostal na naši polovinu, před bránou se míč odrazil od Zdeny k protihráči a ten zvýšil na 1:3. My už jsme o konce zápasu nedokázali vstřelit branku, proto jsme odešli z toho zápasu poraženi 1:3.

Opět je na vině naše střelecká nemohoucnost, celková hra není vůbec špatná, ale nevstřelíme branku.

  Dnes jsme zvolili Milana Musila, velmi dobře zachytal, Zdena Čada dobře tvořil hru.

  Mikač

Zápas odehráli tito hráči: Musil Milan, Mikač David, Földvary Alfréd, Kakáč Luboš, Hrazdíra Lukin, Čada Zdeněk, Feilhauer Michal, Pantůček Jiří a Stloukal Míra.

8. 6. 2010   kAkIn