Nick:
Návštěvy: 887070
On-Line: 20
Poslední zápas: 9. kolo II. ZEAS ligy SK JKP OLEŠNÁ - FC ALUPO Dolní Lhota 7:1 (3:1) Další zápas:  1. kolo neděle 21.06.2020 v 10:30 hod. FC Rašov - SK JKP Olešná   

Turnaj Vážany

Dne 3.11.2007 jsme zavítali na travnaté hřiště do Vážan u Boskovic. Musím řict, že ač listopad, hřiště bylo krásně připraveno. Hned na počátku nás čekalo několik překvapení, prvním byl příjezd pořadatelů, kteří kvůli systému turnaje schůzovali až do rána a potom nestihli samotný začátek. Dalšim překvapením bylo neustálé podávání těžkých alkoholických drinků všem účastnikům prakticky neustále (před zápasem, při střídání, při sprintu u postranní čáry atd....), ušetřeni nezůstali ani řidiči neboť pravidla byla neúprosná.


 V tu chvíli jsme trošku litovali, že s námi nepřijeli mistři tohoto způsobu hry a to Roman a Chemál. Situace pro nás vypadala nepříznivě už před samotným začátkem, když někteří hráči nevydrželi tlak na svoji osobu a zvraceli za lavičkami hostů. Co povědět k samotnému průběhu turnaje? Bohužel nic, jeho systém mi zůstal utajen. Hrálo se po poločasech tu proti tomu, tu proti támhletomu, takže velký obdiv pořadatelům, že se v tom guláši nakonec vyznali a předali nám pohár za 1.místo. A i proto vám zůstanu dlužen výsledky, já jsem je prostě nepochopil. Budiž nám ale ke cti, že za námi zůstali taková mužstva jako mistr 3.ligy Sokol Rozhraní a náš dvojnásobný pokořitel Torpéda Vážany.

A co na závěr? Velký dík pořadatelům za krásné, takřka rodinné prostředí. A taky velký dík všem zůčastněným hráčům SK JKP Olešná.

16. 11. 2007  VdM <