Návštěvy: 726387
On-Line: 76
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

26. 4. 2014 2. kolo poháru
Třebětín - SK JKP Olešná
6:1 (3:0)

Ke druhému kolu poháru jsme zajeli na nám známé hřiště do Třebětína. Soupeřem nám byl místní tým, který s námi v loňské sezóně hrál V. ligu, ze které postoupil do IV. Ligy. Domácí tedy byli jasným favoritem. My jsme byli rádi, že jsme se sešli. Dva naši hráči již měli dva zápasy ve futsalu v nohách.

Domácí byli jasně lepší. Valil se útok za útokem. Do poločasu jsme třikrát inkasovali. Měli jsme také šance, ale domácí podržel skvělý brankář. Poločas 3:0.

Druhá půlka byla stejná. My jsme se dostávali do šancí, tyto jsme neproměňovali. Domácí nás přečíslili a dávali branky. Dostali jsme další tři, naši jedinou vstřelil Fero Földváry po přihrávce Luboše Kakáče. Jura Novotný se dostal asi třikrát sám před prázdnou bránu. Nedal. Na druhé straně Kubas Haresta chytil spoustu šancí domácích.

Földváry (Kakáč)

Nejlepším hráčem byl asi David Kučera, Míra Stloukal zápas odehrál na postu obránce, jeho výkon byl vynikající. V bráně zachytal Kubas Haresta velmi dobře.

Zápas odehráli tito hráči: Kubas Haresta, Martin Ševčík, David Kučera, Jirka Novotný, Míra Stloukal, Fero Földváry, Jiří Pantůček, Luboš Kakáč.