Nick:
Návštěvy: 954127
On-Line: 21
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

22. 8. 2015 13. kolo IV. ligy
SK Moravan Svitávka - SK JKP Olešná

4:3 (3:2)

Další utkání nás čekalo v sobotu 22. 08. 2015 ve Svitávce. Soupeř žádal o přeložení na pátek, ale nemohli jsme na přeložení přistoupit, jelikož bychom se nesešli. Na prosívkovém hřišti měli hasiči Svitávky akci, proto jsme zápas odehráli na travnatém vedlejším hřišti. Na zápas nás odjelo pouze šest, nebyl ani gólman.

Do brány byl zvolen Fero Földváry, ale ten se kousl, že chytat nepůjde. Proto si slušivý brankářský dres oblékl Míra Chemčuk. Netrvalo však dlouho, a rychle ho sundal, jelikož ze tří střel na bránu, tři skončily v síti. My jsme tedy během chviličky prohrávali 3:0. Do brány se postavil Fero Földváry, a to bylo jiný kafé. Míra Chemčuk po hřišti doslova lítal, byl neúnavný. Asi 2x nastřelil tyč. Zdena Čada nahrál na hrotového útočníka Jury Šamalíka, ten si s míčem pohrál, pak svojí levou nohou překvapil domácího brankáře – 3:1. Druhou branku přidal Míra Chemčuk, nahrál mu Zdena Čada a bylo to 3:2. Míra Chemčuk se ještě několikrát dostal do zakončení, Fero Földváry prokazoval, že od něj byla blbost nenastoupit od začátku v bráně, protože zmákl hrát doslova stopera. Poločas skončil 3:2.

Ve druhé půlce jsme soupeře ještě zatlačili. Sice domácí působili velmi fotbalovým dojmem, ale my jsme je svoji silou doslova drtili. A to jsme neměli v tom teple ani střídajícího hráče. Soupeř pak překrásnou střelou z voleje po rohu zvýšil na 4:2, ale my jsme se stále tlačili dopředu. I Fero Földváry se z brány posunul ke středové čáře, hra se odehrávala většinou na půlce soupeře. Jura Novotný nahrál Mírovi Chemčukovi, ten svůj parádní výkon v poli ozdobil svojí druhou brankou v utkání – 4:3. Spoustu šancí jsme ještě neproměnili. Tlačili jsme se dál do brány. Rozhodčí odpustil domácím jasnou penaltu za faul na Jury Šamalíka ve vápně. Branka už nepadla, takže jsme po dobrém výkonu prohráli 4:3.

Kdyby Fero Földváry chytal od začátku, soupeře bychom jednoznačně porazili. Byli jsme lepším týmem. Chyběl nám gólman a aspoň jeden hráč na střídání.

  Nejlepším naším hráčem byl Míra Chemčuk a Fero Földváry v bráně, perfektní výkon ale podala celá šestice hráčů.

 Šamalík (Čada), Chemčuk (Čada), Chemčuk (Novotný)

Hráči: Fero Földvary, Zdena Čada, Jirka Novotný, Jura Šamalík, Míra Chemčuk, Luboš Kakáč.

21. 09. 2015   kAkIn