Nick:
Návštěvy: 951747
On-Line: 18
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

22. 06. 2013 11. kolo V. ligy
SK JKP Olešná - SK Moravan Svitávka
4:5 (3:1) po jednání DK kontumačně 5:0

Na poslední zápas sezóny si k nám pro jasnou výhru přijel tým ze Svitávky. Hosté už měli téměř zajištěn postup, k nám zavítali se 13 hráči do pole k potvrzení kvalitní sezóny. My jsme se sešli v počtu 5 lidí do hřiště plus Kubas Haresta do brány, ale Lukin Hrazdíra měl na starosti hlídání Natálky, která se od něj nechtěla ani hnout. Píšťalku do ruky vzal Jirka Pantůček.

Nastoupili jsme do začátku tedy ve 4 lidech v poli. Netrvalo dlouho a po přihrávce Luboše Kakáče nás poslal do vedení Jura Novotný – 1:0. Jelikož Natálka stále nechtěla pustit tátu do hry, požádali jsme vedoucího mužstva Svitávky, zda by nesplnil roli rozhodčího, aby Jirka Pantůček, a to i přes zranění, mohl hrát. Vedoucí mužstva si píšťalku převzal a Jirka si jen převlékl dres. Nás tedy bylo od 15. minuty 5 hráčů v poli. Následovala akce Jura Novotný – Zdena Čada, Jura Novotný nahrával zpětnou přihrávku dozadu, Zdena Čada vypálil – 2:0. Soupeř nemohl uvěřit vlastním očím. Náš tým hrál fotbal, v klidu, soupeř se začal hádat. Pak však i Svitávka vstřelila branku – 2:1. Během hry se podařilo Lukinovi Hrazdírovi udat Natálku nastávající mamince Alči Čadové, ta se tak postarala o to, aby mohl Lukin Hrazdíra zápas odehrát a pomoci týmu. Jura Novotný předvedl další ze svých akcí, Zdena Čada už jen doklepával do brány – 3:1. Poločas tak skončil naší výhrou 3:1.

Druhá půlka pro nás začala velmi dobře. Po jedné akci gólman hostí hlavičkoval hluboko v hřišti míč na naší polovinu, zde jej Jura Novotný perfektně vrátil zpět do brány, míč skončil v rohu brány- 4:1. Po faulu Fery Földváryho kopal soupeř přímý kop, proměnit v branku se mu ovšem nepodařilo. Soupeř byl pod naším velkým tlakem. Asi i proto se hráči Svitávky začali více snažit, což vyvrcholilo snížením skóre na 4:2. Do našeho vápna šel vysoký míč, Kubas Haresta jej přesným vyběhnutím ve výskoku dokázal vyrazit do zámezí, při souboji s ním upadl útočník. Rozhodčí nepochopitelně odpískal neprávem faul Kubase Haresty na útočícího hráče a soupeř tam měl výhodu pokutového kopu. Penaltu hráč Svitávky proměnil a snížil již na 4:3. Touto špatně odpískanou penaltou se vyostřila situace na hřišti, rozhodčí pískal neuvěřitelné věci. Jirka Pantůček se dostal do šance, ale neproměnil. Soupeř zakončení zvládl, srovnal na 4:4. Netrvalo dlouhou a rozhodčí si vymyslel hraní rukou při obraném zákroku Luboše Kakáče ve vápně, tímto dal podruhé příležitost skórovat z pokutového kopu. Toto hraní rukou viděl pouze rozhodčí a jeden z hráčů, který po celý zápas dokázal pouze provokovat. Hráč soupeře se z penalty opět nemýlil, vedení tak převrátil na svoji stranu – 4:5. Rozhodčí okamžitě ukončil utkání, které jsme nezaslouženě prohráli 4:5

Později jsme zjistili, že vedoucí družstva na soupisku neoprávněně dopsal nového hráče, který také zasáhl do hry. Disciplinární komise MK Blansko automaticky dle zápisu o utkání rozhodla o naší kontumační výhře 5:0.

 Novotný (Kakáč), Čada (Novotný), Čada (Novotný), Novotný.

  V zápase hráli všichni naši hráči velmi dobře, vyzdvihnout musíme výkon Jury Novotného a Zdeny Čady.

Zápas odehráli tito hráči: Kubas Haresta, Lukin Hrazdíra, Zdena Čada, Luboš Kakáč, Jirka Novotný, Fero Földváry, Jura Pantůček.

6. 5. 2014   kAkIn