Návštěvy: 726212
On-Line: 2
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

26. 6. 2010 11. kolo IV. ligy
TJ Moravan Svitávka - SK JKP Olešná
2:3 (1:1)

V sobotu 26. 6. 2010 jsme odehráli poslední utkání jarní části IV. ligy s Moravanem Svitávka na jejich půdě. V naší bráně musel opět nastoupit Fero Földvary. Na začátku utkání jsme se dostali do vedení brankou Feilhauera po nahrávce Pantůčka, ovšem náš výkon nebyl nijak dobrý. Soupeř se dostával čím dál častěji k naší bráně a několikrát také zahrozil. My jsme hráli velmi vlažně, nedokázali jsme si nahrát pořádně míč. Hodně jsme jich ztráceli. Ještě do konce poločasu soupeř srovnal na 1:1. Pak se dostal do zakončení Pantůček, kdy byl sám před bránou, ale nedal.

Soupeř se ve druhé půli dostal do vedeni, my jsme zahrávali rohový kop, soupeře se zmocnil míče, následoval protiútok, kdy šel útočník sám na Fera Földvaryho a bylo to 2:1. Hráli jsme velice špatně. Vůbec nám to nešlo. Hráli jsme jako bez zájmu. Už se kvapně blížil závěr, když jsme měli možnost autového vhazování. Míč rychle vhodil Míra Stloukal, z první míč trefil do brány Kakáč - 2:2. Za okamžik si oba role vyměnili, když Kakáč přešel přes hráče až do vápna, kde míč posunul na levou stranu, kde nabíhal Míra Stloukal a ten se nemýlil - 2:3. Ještě jsme mohli i zvýšit, ale Míra Stloukal nedokázal ve vápně posunout míč na vpravo číhajícího Pantůčka.

Opět jsme hodně šancí neproměnili. Výkon nebyl kvalitní, ale tři bodíky jsou doma.

Feilhauer (Pantůček), Kakáč (Stloukal), Stloukal (Kakáč)

Jako nejlepší hráč byl zvolen Lukin Hrazdíra

Zápas odehráli tito hráči: Fero Földvary, Hrazdíra Lukin, Feilhauer Michal, Pantůček Jiří, Čada Zdeněk, Kakáč Luboš, Klimeš Dan a Stloukal Míra.