Nick:
Návštěvy: 960807
On-Line: 15
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

26. 9. 2008 17. kolo 3. ligy

FC Světlá - SK JKP Olešná 2:1 (0:0)

Přeložený zápas jsme odehráli v pěkném slunečném počasí, které se pomale během zápasu proměňovalo v šero. První půlka skončila bez gólu. Šance byly na obou na stranách, ale hlavně nám dělal velké problémy opravdu těžký terén (hodně měkká prosívka). U soupeře nebezpečně střílel kapitán Petinek, u našich hráčů měl šanci Míra Stloukal po pěkné nahrávce Čady, tentýž hráč po Davidově nahrávce, do konce 1. půlky se do útoku probojoval a zakončoval překvapivě Lukin Hrazdíra , kterého to tak rozhodilo, že střelil vedle.

Druhá půlka byla o něco hektičtější než první. Prosazoval se zde Zdenek Čada, který obehrál pár hráčů, ale bohužel toto neskončilo gólem. Poté zase byla jedna obrovská šance na druhé straně. Musíme říct, že rozhodčí pískal vše. Po faulu Chemčuka, při rozehrávce soupeře se David Mikač ve zdi posunul a dostal žlutou kartu. Nicméně průběh hry byl zase od jedné brány ke druhé, ale pak to přišlo - po nahrávce Mikače dal Stloukal velice pěkný gól. A my jsme vedli. Jedna žlutá karta nám nestačila, Chemčuk při obranné akci zfauloval protihráče, za což dostal žlutou, střílel se přímák asi metr před vápnem, naše zeď však byla dobře postavená a míč jí neprošel. Nicméně po chvilce kapitán Světlé dal z pravé strany gól - celá naše obrana byla jen na levé straně?? A bylo vyrovnáno. Od té doby byli akčnější hráči Světlé, docela dost stříleli a Pavel Kotlán měl fakt co dělat. Tři minuty do konce dal opět jejich kapitán, po chybě při rozehrávce Davida Mikače, druhý vítězný gól. Na tento jsme již nestihli o konce utkání zareagovat a proto jsme prohráli těsně 1:2.

I přes prohru to byl lepší výkon, než minulý týden v Rudce a myslím, že jsme na vítězství měli. Shodli jsme se na tom, že kdyby Světlá neměla kapitána Petinka, tak by neuhráli nic, takže mu musíme najít holku z Blanska, aby se za ní přestěhoval a hrál za nás. :-)

Zápas odehráli tito hráči: Zdenek Čada, Miroslav Stloukal, Pavel Kotlán, David Mikač, Lukáš Hrazdíra, Miroslav Chemčuk, Daniel Klimeš.

  Stloukal (Mikač)

 Kotlán Pavel

30. 9. 2008   Alča a Zdeněk