Návštěvy: 819533
On-Line: 49
Poslední zápas: 4. kolo III. VM-IZOLACE ligy SK JKP OLEŠNÁ - BC-Červánky Rájec 5:0 (1:0) Průběžné pořadí:2. místo, skóre 14:7, 9 bodů

25. 5. 2008 6. kolo 3. ligy
   SK JKP Olešná - FC Světlá
1:1 (1:0)

Podruhé v jarní části soutěží v malé kopané jsme se utkali se soupeřem ze Světlé. V prvním zápase, a to v prvním kole poháru jsme šťastně vyhráli na jejich půdě 2:1. Světlá je v tomto ročníku na tom se sbíráním bodů podobně jako my, pouze třikrát získali po bodu za remízu. To nic nemění na tom, že se očekával tvrdý boj o každou píď našeho hřiště. Začátek zápasu byl pro nás jako ze snu. Hned v první minutě prošel přes obránce Pantůček, když se pokoušel zakončit, míč mu odskočil naštěstí pro nás na vnější nárt a míč posunul na vpravo běžícího Novotného, který s přehledem zakončil křižnou střelou po zemi k levé tyči a překonal brankáře. Vedoucí branka nás ovšem moc neuklidnila. Soupeř získával čím dál více převahu, několikrát musel zasahovat Pavel Kotlán.

Výbornou střelu z vápna vypálil Zdena Čada, brankář sám nevěděl, jak míč vyrazil. Po nepřesné rozehrávce obránců Světlé na půlce se k míči dostal Novotný, kdy obešel další hráče a šikovnou střelou, která byla ještě tečovaná, ohrozil brankáře. Roman od naší brány našel na druhé straně hřiště Míry Stloukala, který nádherně vyslal do šance dnes aktivního Novotného, gólman však byl na místě. Po rozehrávce od naší brány skvěle posunul do lajny na Földvaryho Pantůček, Földvary následně nacentroval přízemní střelou na Novotného, ten ihned z první přestřelil bránu.

Druhá půlka pokračovala ve stejném duchu jako byla první. Takže se bojovalo, ale fotbal nic moc. Sem tam to vypadalo, že bychom mohli soupeře přehrát, ale pak se to otočilo a soupeř byl na koni. Asi v 15. minutě si Pantůček narazil s Mírem Stloukalem, který nádherně posunul časovanou nahrávku Pantůčkovi do útoku, ten skvěle vystřelil, ale brankáře nepřekonal. Neméně skvělým zákrokem vyrazil míč na roh. Asi za dvě minuty pěkně vystřelil Földvary, střela šla těsně kolem tyče. Za okamžik nahrával Míra Stloukal na Jury Novotného, ten v okamžiku vystřelil, brankář byl opět na místě a srážel na roh.

Lukin Hrazdíra vhazoval aut na Novotného, ten přistrčil zpět na Lukina Hrazdíry a ten skoro od půlky neuvěřitelnou táhlou střelou překvapil hráče, míč po zákroku obránce skončil v autu. Pak byla k vidění skvělá spolupráce na jeden dotek po ose Roman Jurik, Míra Stloukal a Jura Novotný, kdy posledně jmenovaný finální přihrávkou Romana Jurika nenašel. Na druhé straně soupeř vhazoval aut, míč se dostal na nohu kapitána Světlé, který vystřelil z voleje, míč se po teči zatřepetal v síti. Několikrát ještě musel ke konci zápasu zachraňovat Pavel Kotlán v naší brance. Měli jsme mírnou převahu, avšak soupeř byl nebezpečnější a můžeme být rádi za bod. Zápas skončil po remíze 1:1 spravedlivou dělbou bodů.

Novotný.

Nejlepším hráčem v dnešním utkání byli Pavel Kotlán, Jirka Novotný.

Zápas odehráli tito hráči:Kotlán Pavel, Mikač David, Novotný Jiří, Pantůček Jiří, Čada Zdeněk, Hrazdíra Lukáš, Jurik Roman, Klimeš Dan, Földvary Alfréd a Stloukal Míra.