Nick:
Návštěvy: 951934
On-Line: 7
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

13. 5. 2007 4. kolo ligy
SK JKP Olešná - FC Světlá 3:2

K dalšímu kolu soutěže k nám na hřiště dorazil tým FC Světlá.

 Od úvodního hvizdu bylo vidět,

 že jejich tým je velmi kvalitní a ihned se dostávali před naše vápno. Měli více míč na svých kopačkách a nám se vůbec nedařili přihrávky, pomale jsme přistupovali k hráčům. Pak po chybičce Čady, který si neuhlídal jednoho z hráčů, jsme dostali první branku. O chvíli později to bylo již 0:2. Po inkasované druhé brance jsme se rozhodli, že určíme nejsilnější sestavu a pokusíme se soupeře zatlačit. To se nám podařilo a po jedné ze šancí už byl brankář překonán a míč mířil do brány, ale hostující obránce je chytil a po právu byl vyloučen a ještě byla nařízený pokutový kop. Tento bez problému proměnil Stloukal. Ve druhé půli jsme se snažili o zatlačení soupeře a jejich půli, ale to bylo tak vše.

 Pak se nám podařilo vyrovnat po křídelní akci, kdy před branku nahrával Földvary střílející centr a Čada jej umístil do branky. Těsně před koncem jsme dokázali vstřelit vítězný gól, kdy opět z křídla přihrával Mikač a Jurik míč dotlačil do brány. Byli tam i další brankové příležitosti, ale soupeř byl velmi kvalitní a ihned k nám přistupoval. Tento zápas nevyšel celému týmu.

Zápas jsme odehráli v této sestavě: Opletal Aleš, Hrazdíra Lukin, Svoboda Vlasta, Stloukal Míra, Mikač David, Földvary Alfréd, Jurik Roman, Čada Zdeněk, Ševčík David, Klimeš Dan a Kakáč Luboš.

13. 5. 2007   kAkIn