Nick:
Návštěvy: 952790
On-Line: 14
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

3. 10. 2009 17. kolo III. ligy
FC Světlá - SK JKP Olešná 1:0 (0:0)

Tento zápas byl pro nás velice důležitý, protož Světlá s námi bojuje o záchranu ve třetí lize. Hrálo se o bodů šest. Tři hráči jeli na zápas rovnou ze zápasu SS Staroblanska. Zápas začal trochu se zpožděním, bylo to díky nám. Od začátku zápasu byly k vidění pěkné akce na obou stranách. Dvakrát se do zakončení proti brankáři dostali hráči soupeře, naštěstí se netrefili. My jsme se nemohli trefit na bránu, soupeř zase netrefil několikrát prázdnou bránu. Když se soupeř do brány trefil, stál v ní dnes velmi dobrý Mikač, který chvílemi doháněl útočníky Světlé k zoufalství. Půlka skončila 0:0.

Druhá půle začala šancemi našeho soupeře, několikrát je musel likvidovat Mikač. Krásně se dostal do zakončení Földváry, trefil ale tyč, pak míč vyrážel brankář ven. Hrazdíra na rohu, okamžitě protiútok, málem z toho byl gól. Soupeř opět akce, Mikač opět excelentní zákrok. O chvilku později jsme kapitulovali, soupeř atakoval naši bránu, několikrát dorážel, tečovanou střelu dorazili za záda Davida Mikače. Na konci zápasu jsme měli možnost vyrovnat, rozhodčí odpískal vhození přes půl, k přímáku se postavil Kakáč, míč šel vedle. Zápas skončil 1:O pro domácí.

Tímto jsme si opět trochu podřízli větev třetí ligy. Nedáme šance, soupeř měl každopádně více ze hry, více bojoval.

Zápas odehráli tito hráči: Mikač David, Klimeš Dan, Zdena Čada, Pantůček Jiří, Hrazdíra Lukin, Pantůček Jiří, Földváry Alfréd, Feilhauer Michal a Kakáč Luboš.

  Mikač David - zachytal úchvatně.

27. 10. 2009   kAkIn ze zápisků A.N.D.Y.