Nick:
Návštěvy: 1021640
On-Line: 27
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

29. 5. 2009 7. kolo 3. ligy
   SK JKP Olešná - FC Světlá      
2:3 (1:2)

Podruhé v jarní části soutěží v malé kopané jsme se utkali se soupeřem ze Světlé. V prvním zápase, v prvním kole poháru jsme prohráli. Světlá byla do tohoto našeho zápasu bez bodů za výhru. Soupeř přijel později, chvíli jsme na hráče Světlé čekali. Na začátku utkání na nás čekalo překvapení, protože jejich nejlepší hráč Petin si stoupl do brány. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, kdy asi po pěti minutách hry vystihl nepřesnou rozehrávku soupeře Chemčuk a tváří v tvář brankáři nezaváhal - 1:0. Z vedení jsme se ale neradovali moc dlouho. Po chybě u naší brány jsme dostali vyrovnávací branku. Aby toho nebylo málo, tak za několik okamžiků jsme po další chybě dostali druhou branku, když byl obsazen pouze jeden útočník. V první půlce jsme si vypracovali nějaké šance, ale jak to tak bývá v jarní části třetí ligy, nedokážeme je proměnit. Musíme ale také vyzvednout hru brankáře soupeře, který ač hráč do pole, tak velmi dobře chytal a nohou perfektně rozehrával.

Ve druhé půlce jsme se opět snažili dostat soupeře pod tlak, což se nám i dařilo. Vypracovali jsme si i několik šancí, ale zakončení, to je naše velká slabina. Pěknou šanci měl Földvary, který si vysoký míč zpracoval a z otočky ihned vypálil míč k levé tyči, bohužel gólman jakoby věděl, kam bude střílet. Když se dlouho neurodila žádná šance, vzal míč Chemčuk, obešel několik hráčů a pak tvrdým bodlem srovnal na 2:2. K vidění byla pěkná akce, kdy Mikač nahrál Feilhauerovi, ten vrátil pěkně před bránu, kde byl sám Čada, ale tomu se nepovedlo míč zpracovat a ten se bohužel jen odrazil od brány. Při rozehrávce rohu jsme opět špatně pokryli hráče, soupeř rychle rozehrál, Čada neuhlídal útočníka a Světlá opět vedla - 2:3. Mikač pěkně vystřelil z půlky, Petin opět zázracně vyrazil. Ke konci zápasu jsme měli velký tlak, ale nedokázali jsme míč prostě dotlačit až do brány, vždy nám v cestě stál buď obránce nebo dne velmi dobře chytající Petin. Vychytal i trojnásobnou snahu o vstřelení, kdy nejprve střílel Feilhauer, pak Jurik a nakonec Čada.

Z domácího zápasu jsme opět vyšli naprázdno, jako hlavní viník naší neúspěšnosti je neproměňování šancí a špatné pokrytí hráčů při rozehrávce rohového kopu.

  Chemčuk 2

  Nejlepším hráčem v dnešním utkání byl Chemčuk Míra, který vstřelil dvě branky a po celý zápas běhal, bojoval, rozhrával..

 Palec dolů od nás musí dostat Čada, přes kterého padli dvě branky soupeře.

Zápas odehráli tito hráči:Kotlán Pavel, Mikač David, Čada Zdeněk, Kakáč Luboš, Ševčík David, Jurik Roman, Klimeš Dan, Feilhauer Michal, Földvary Alfréd.

29. 5. 2009   kAkIn ze zápisků A.N.D.Y.